Maczuga Stolema 2018

ost maczuga mstolema2018plakatkopia

 

 

 Maczuga Stolema 2017 w trasie 87Maczuga Stolema 2017 w trasie 98

 

Maczugi Stolema po raz szósty, podejmij wyzwanie z nami!

Już 25 sierpnia 2018 rusza VI edycja Pieszego Rajdu na Orientację- Maczuga Stolema. Rajd organizowany cyklicznie od 2013 przez nasz Ośrodek Kultury przyciąga co roku nowych amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu na powietrzu. W tym roku początek niezwykłej przygody obcowania z naturą, rozpoczniemy w miejscowości Żelkowo. Malownicza miejscowość położona na Pobrzeżu Słowińskim, pośród  urokliwych lasów w dolinie Łupawy dostarczy nam niezapomnianych krajobrazów podczas wędrówki! 

Rajd - Maczuga Stolema jest dla każdego kto po raz kolejny chce sprawdzić swoje umiejętności w warunkach ekstremalnych i zmierzyć się z własnymi słabościami. W zależności od kondycji uczestników i doświadczenia, zapraszamy w tym roku na trzy trasy o różnej długości i stopniu trudności. Uczestnicy będą mogli spróbować swojego szczęścia na następujących trasach: 50-kilometrowej, dla osób o dużej wytrzymałości fizycznej, odważnych śmiałków głodnych przygód; 25-kilometrowej, dla osób o średniej kondycji, gotowej na nowe wyzwania i trasie 12-kilometrowej tzw familijnej, dla rodzin. Jeśli nie straszny wam zew natury pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami! Niezapomniana panorama tamtejszych terenów utwierdzi Was w przekonaniu, że nie bedzię to czas stracony. Nuda jest nie dla nas! Zagwarantuj sobie moc przygód!

Tegoroczna edycja rozpocznie się 25 sierpnia w Żelkowie, o godz. 7:00 na trasie 50 km, a o godz. 9:00 na trasach 12 km i 25 km. Zapraszamy!

 

Zapisz się już teraz i doświadcz przygody! - formularz elektronicznych zapisów!

 

Maczuga Stolema 2017 w trasie 6Maczuga Stolema 2017 w trasie 76

 

Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszego profilu na facebook Maczuga Stolema - Pieszy Rajd na Orientację!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates