Maczuga Stolema 2023

Maczuga Stolema 2023 rok x

 

Maczuga Stolema 4Maczuga Stolema 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maczuga Stolema po raz jedenasty - podejmij wyzwanie razem z nami!

Już 15 lipca 2023 r. rusza XI edycja Rajdu na Orientację Maczuga Stolema. Rajd organizowany jest cyklicznie od 2013 przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. W tym roku niezwykłą przygodę rozpoczniemy w miejscowości Pobłocie. Malownicze tereny Gminy Główczyce i Pobrzeża Słowińskiego, lasy, torfowiska, bagna i rzeki dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń podczas wędrówki, a piękne krajobrazy na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Przygotowaliśmy dla Was aż cztery trasy piesze: najdłuższa 100 – kilometrowa dla najwytrwalszych i najbardziej doświadczonych, 50 – kilometrowa dla osób zaawansowanych o świetnej kondycji, 25 – kilometrowa dla średnio zaawansowanych, którym nie straszne długie wędrówki i 12-kilometrowa trasa familijna dla osób o mniejszej kondycji, gotowych na nowe wyzwania. Trasy piesze długości 100 km oraz 50 km zaliczane są do Pucharu Polski w PMnO.

Na miłośników dwóch kółek czekają dwie trasy rowerowe o długości 60 i 120 kilometrów. Wielbiciele leśnych przejażdżek z pewnością będą zadowoleni!

Szykujcie się na prawdziwe starcie z siłami natury i własnymi możliwościami! Pakujcie plecaki i wyruszajcie z nami w nieznane! Gwarantujemy moc wrażeń w pięknych okolicznościach przyrody i świetną atmosferę. Nie może Was zabraknąć!

Regulamin zawodów

Zapisz się już dziś! - formularz elektronicznych zapisów

 

Maczuga Stolema 3Maczuga Stolema 1Maczuga Stolema 5

Bądź na bieżąco, polub nasz profil na Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates