[FILM] Druga kolejka turnieju Halowej Piłki Nożnej za nami.

{phocagallery view=category|categoryid=32|imageid=249|float=left}

W drugiej kolejce rozgrywek piłki nożnej strzelono łącznie 43 bramki, co daje średnio ponad 8 goli na mecz. W dalszym ciągu tempa nie zwalniają piłkarze Gino Rossi, ZS Damnica i Pająków Zgojewo, którzy to z kompletem zwycięstw przewodzą w ligowej tabeli.

Nadal natomiast bez punktów pozostają: RTS Główczyce, Polonez Bobrowniki i Jantaria Pobłocie.

 


W spotkaniu inaugurującym drugą kolejkę, przed naszą publicznością po raz pierwszy zaprezentowali się zawodnicy Cosinusa Słupsk, na których drodze stanął Polonez. Zawodnicy z Bobrownik za wszelka cenę chcieli zmazać negatywne wrażenie jakie pozostawili po sobie w zeszłym tygodniu (przyp. porażka z Gino 1:13). Tym razem jednak z nowym bramkarzem w składzie stawili dużo większy opór faworyzowanemu zespołowi ze Słupska. Ostatecznie jednak zasłużenie 5:3 wygrywa Cosinus.

 

Emocji nie brakowało także w kolejnym spotkaniu. Głównymi bohaterami tego spektaklu byli zawodnicy Kontumatu Szczypkowice i ZS Damnica. Ostatecznie więcej zimnej krwi w końcówce zachowali ci drudzy, którzy zwyciężyli 7:6. Wysoką formą strzelecką w dalszym ciągu podtrzymują Piotr Terefenko (Kontumat) i Krzysztof Kozłowski (ZS), którzy to czterokrotnie wpisywali się na listę strzelców.

Po raz drugi w tej edycji spotkań gorycz porażki musiała przełknąć Jantaria Pobłocie. Ich rywal mimo iż występował bez zawodników rezerwowych potrafił tak umiejętnie rozłożyć siły, że to wystarczyło do odniesienia końcowego sukcesu. Po końcowym gwizdku z wyniku 6:4 w pełni zadowolone mogło być jedynie Gino Rossi.

O godzinie 18-tej naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z Główczyc. Już na długo przed meczem gracze obu zespołów podkręcali wokół niego atmosferę i jak to bywa w pojedynkach derbowych, także i tym razem emocji nie zabrakło. Po dość wyrównanej pierwszej połowie w lepszych nastrojach byli zawodnicy Katriny, którzy prowadzili 2:1. W drugiej natomiast okazało się, że więcej sił zachowali Błękitni, którzy zdołali odwrócić losy spotkania i zwyciężyć mimo wszystko zdecydowanie 6:3. Katem Katriny okazał się Kamil Iwanicki, strzelec 3 goli.

Na zakończenie drugiej kolejki zaprezentowały się zespoły Pająków Zgojewo i RTS Główczyce. Było to jedno ze słabszych spotkań jakie mieliśmy okazje oglądać. Oba zespoły z pewnością nie pokazały pełni swoich umiejętności, przez co okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Jedyne czego nie można odmówić obydwu drużynom to wola walki, której to nie zabrakło do samego końca widowiska. Zwycięstwo 2:1 pozwoliło dopisać kolejne 3 punkty sympatycznej ekipie ze Zgojewa.

W najbliższej kolejce z pewnością emocji również nie zabraknie. Już o 15-ej spotkają się niepokonane zespoły Pajaków oraz Sokoła. Następnie z Cosinusem o swoje pierwsze punkty powalczy Jantaria oraz będziemy świadkami kolejnych derbów Główczyc pomiędzy RTS-em i Kariną. Dużo problemów Gino Rossi może sprawić dzielnie walcząca ekipa Kontumatu. Ostatnie zwycięstwo Błękitnych może sugerować, że w spotkaniu kończącym III kolejkę Damnica może mieć problemy ze zdobyciem kompletu punktów. Jak widać z pewnością wiele będzie się działo, dlatego też bardzo zachęcamy do śledzenia rozgrywek oraz gorącego dopingu.


II kolejka - 8 grudnia 2012r.
Polonez Bobrowniki - Cosinus Słupsk 3:5 (1:3)
Kontumat Szczypkowice - ZS Damnica 6:7 (1:1)
Jantaria Pobłocie - Gino Rossi 4:6 (2:3)
Katrina - Błękitni Główczyce 3:6 (2:1)
Pająki Zgojewo - RTS Główczyce 2:1 (1:0)
pauza: Sokół Szczypkowice

 

Zobacz stronę turnieju piłkarskiego

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates