XIII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce

zakonczenie turniejow3

 ZESPOŁY:

BIZONY WOLINIA

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 

FC KONTUMAT REAKTYWACJA 

  Bizony Wolinia     Błękitni Główczyce     FC Kontumat Reaktywacja  

Klanczkowski Rafał
Roder Patryk
Roder Radosław
Wolski Karol
Wieczorek Sylwester
Spera Radosław
Hendzel Sławomir
Stolarski Łukasz
Podedworny Marcin
Leśnikowski Karol
Graj Tomasz
Formela Maciej

Bączyk Paweł
Majcher Piotr
Grzegorczyk Patryk
Maron Dawid
Rogalski Przemysław
Romowski Przemysław
Chustak Arkadiusz
Smuraga Dariusz
Juśkiewicz Michał
Łyszyk Adrian
Wiśniewski Sebastian
Górski Dawid

Stenka Bartłomiej
Stenka Kacper
Stenka Mateusz
Terefenko Piotr
Bodnar Dawid
Zieliński Rafał
Zieliński Patryk
Czarnecki Cezary
Kopczyński Damian
Świętorecki Krzysztof
Marciszewicz Piotr
Budziński Szymon

 

FORCARS

 

JANTARIA POBŁOCIE

 

KS DAMNICA

 ForCars Jantaria Pobłocie KS Damnica

Staszczuk Marcin
Górski Marcin
Kurczaba Dawid
Zieliński Oskar
Syrnyk Michał
Kacprzak Mateusz
Kaczmarek Dominik
Patyk Henryk
Żółć Tomasz
Więś Łukasz

Iwanicki Kamil
Domański Paweł
Kwidzyński Tomasz
Powideł Radosław
Okroj Tomasz
Klawikowski Marcin
Miedzielec Daniel
Stenka Maciej
Klamerus Tomasz
Langa Tomasz
Lewiński Przemysław

Neubauer Krzysztof
Wojciechowski Krystian
Formela Oskar
Gąsior Grzegorz
Baran Radosław
Fieńko Krzysztof
Michalski Bartek
Golański Michał
Jefimczyk Norbert
Wojtanek Łukasz

  

MIKOL&KLASSA TEAM

 

OLDBOYS ADAMSKI TEAM 

 

PIŁKARZE Z SAN MARINO 

MIKOLKlassa Team Oldboys Adamski Team Piłkarze z San Marino

Pilipionek Patryk
Pilipionek Tomasz
Słowy Marcin
Klassa Szymon
Dąbrowski Patryk
Wiktorzak Cezary
Ulanowski Tomasz
Celban Jakub
Grabowski Krzysztof
Ulanowski Kamil
Piasecki Piotr

Garbowski Adam
Adamski Jacek
Jędrych Jacek
Malinowski Cezary
Kozłowski Krzysztof
Felczak Marcin
Wiśniewski Marcin
Wiśniewski Krzysztof
Freund Kamil
Sadowski Tomasz
Szynkielewski Sebastian

Dudkowski Konrad
Miotk Igor
Okroj Paweł
Piekarz Artur
Pawelczyk Miłosz
Weier Rafał
Sirocki Adrian
Mydło Mateusz
Staszczuk Adrian


 

ROMIX BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE  

 

SÓJCZE WZGÓRZE

 

TEAM

Romix Błękitni Główczyce Sójcze Wzgórze Team

Wielgus Jacek
Romowski Adrian
Kozłowicz Krzysztof
Grzeszkowiak Damian
Mydło Dawid
Fabich Tomasz
Wielgus Dominik
Skibiński Adam
Grzeszkowiak Wojciech
Klamerus Michał
Petrykowski Kamil

Wdowczyk Dawid
Twardowski Kacper
Jankowski Paweł
Skibiński Bartosz
Regiecki Adrian
Bieruta Mateusz
Wenderski Mateusz
Pytlik Łukasz
Dudkowski Sebastian


Wojtanowski Bartek
Giersz Michał
Ludko Robert
Rekowski Maciej
Bolenajc Paweł
Gregorek Jacek
Gesek Bartek
Skibiński Marek
Makowiecki Piotr
Żłobiński Maciej
Gesek Daniel

 

 

 

MIEJSCE

NAZWA ZESPOŁU

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

I

JANTARIA POBŁOCIE

11

27

83:27

II

OLDBOYS ADAMSKI TEAM

11

26

54:22

III

TEAM

11

25

63:31

IV

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

11

21

47:30

V

KS DAMNICA

11

20

62:42

VI

BIZONY WOLINIA

11

18

39:42

VII

FC KONTUMAT REAKTYWACJA

11

17

52:47

VIII

FORCARS

11

15

47:58

IX

MIKOL&KLASSA TEAM

11

12

44:60

X

PIŁKARZE Z SAN MARINO

11

10

31:47

XI

ROMIX BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

11

3

28:111

XII

SÓJCZE WZGÓRZE*

11

0

0:33

 

 *Zgodnie z regulaminem XIII Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce dotyczący brakiem wstawienia się drużyny po raz kolejny na mecz, Organizator wyklucza drużynę Sójcze Wzgórze z dalszych rozgrywek.

 

LISTA STRZELCÓW TURNIEJU

 

I Kolejka - 2.12.2017r.
Bizony Wolinia - Sójcze Wzgórze - 3:0 walkower
ForCars - Błękitni Główczyce - 3:1
Jantaria Pobłocie - Romix Błękitni Główczyce - 18:2
Fc Kontumat Reaktywacja - KS Damnica - 4:4
Piłkarze z San Marino - Team - 2:7
Oldboys Adamski Team - MIKOL&Klassa Team - 6:1

 

II Kolejka - 9.12.2017r.
Oldboys Adamski Team - Sójcze Wzgórze - 3:0 walkower
MIKOL&Klassa Team - Romix Błękitni Główczyce - 10:3
Bizony Wolinia - Błękitni Główczyce - 4:5
Jantaria Pobłocie - KS Damnica - 13:1
ForCars - Team - 4:3
Fc Kontumat Reaktywacja - Piłkarze z San Marino - 2:2

 

III Kolejka - 6.01.2018r.

Sójcze Wzgórze - Błękitni Główczyce - 0:3 walkower
ROMIX Błękitni Główczyce - Oldboys Adamski Team - 0:7
MIKOL&Klassa Team - KS Damnica - 3:4
Bizony Wolinia - Team - 2:1
Jantaria Pobłocie - Piłkarze z San Marino - 7:2
ForCars - FC Kontumat Rektywacja - 6:7

 

IMG 9336IMG 9341IMG 9402

IMG 9418IMG 9485IMG 9508

 

IV Kolejka - 13.01.2018r.
KS Damnica - Romix Błękitni Główczyce - 12:1
Sójcze Wzgórze - Team - 0:3 walkower
Oldboys Adamski Team - Błękitni Główczyce - 2:5
MIKOL&Klassa Team - Piłkarze z San Marino - 3:6
Bizony Wolinia - Fc Kontumat Reaktywacja - 2:7
Jantaria Pobłocie - ForCars - 7:4

 

IMG 9605IMG 9624IMG 9683

IMG 9728IMG 9761IMG 9803

 

V Kolejka - 20.01.2018r.
Błękitni Główczyce - Team - 1:2
Romix Błękitni Główczyce - Piłkarze z San Marino - 0:11
Sójcze Wzgórze - Fc Kontumat Reaktywacja - 0:3 walkower
Oldboys Adamski Team - KS Damnica - 3:3
MIKOL&Klassa Team - ForCars - 5:3
Bizony Wolinia - Jantaria Pobłocie - 4:8

 

VI Kolejka - 27.01.2018r.
Oldboys Adamski Team - Team - 4:4
KS Damnica - Piłkarze z San Marino - 4:1
Błękitni Główczyce - Fc Kontumat Reaktywacja - 7:3
Romix Błękitni Główczyce - ForCars - 6:13
Sójcze Wzgórze - Jantaria Pobłocie - 0:3 walkower
MIKOL&Klassa Team - Bizony Wolinia - 13:4

 

VII Kolejka - 3.02.2018r.
Romix Błękitni Główczyce - Bizony Wolinia - 1:7
Błękitni Główczyce - Jantaria Pobłocie - 3:4
KS Damnica - ForCars - 18:5
Team - Fc Kontumat Reaktywacja - 8:7
Oldboys Adamski Team - Piłkarze z San Marino - 9:2

MIKOL&Klassa Team - PAUZA

 

VIII Kolejka - 10.02.2018r.
Piłkarze z San Marino - ForCars - 0:5
Oldboys Adamski Team - Fc Kontumat Reaktywacja - 6:3
Team - Jantaria Pobłocie - 8:3
KS Damnica - Bizony Wolinia - 2:3
Błękitni Główczyce - MIKOL&Klassa Team - 6:0

Romix Błękitni Główczyce - PAUZA

 

IX Kolejka 17.02.2018r.

Oldboys Adamski Team - ForCars - 8:1
Fc Kontumat Reaktywacja - Jantaria Pobłocie - 0:3 walkower
Piłkarze z San Marino - Bizony Wolinia - 1:5
Team - MIKOL&Klassa Team - 3:0 walkower
Błękitni Główczyce - Romix Błękitni Główczyce - 7:4

KS Damnica - PAUZA

 

X Kolejka 24.02.2018r.
Błękitni Główczyce - KS Damnica - 4:7
Team - Romix Błękitni Główczyce - 19:4
MIKOL&Klassa Team - Fc Kontumat Reaktywacja - 5:9
ForCars - Bizony Wolinia - 0:3 walkower
Oldboys Adamski Team - Jantaria Pobłocie - 2:1

Piłkarze z San Marino - PAUZA

 

XI Kolejka 3.03.2018
Oldboys Adamski Team - Bizony Wolinia - 4:2
Jantaria Pobłocie - MIKOL&Klassa Team - 16:1
Romix Błękitni Główczyce - Fc Kontumat Reaktywacja - 4:7
Piłkarze z San Marino - Błękitni Główczyce  - 1:5
Team - KS Damnica - 5:4

ForCars - PAUZA

 

IMG 8727IMG 8728IMG 8767

IMG 8774IMG 8792IMG 8842

IMG 8852IMG 8863IMG 8882

IMG 8893IMG 8932IMG 8935

 

Więcej zdjęć na naszym facebook'u.

Wirtualne muzeum-m

BIP


MS2018

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates