X Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce

Turniej Wojta - pilka nozna - plakat2

 ZESPOŁY

  Błękitni Główczyce     Katrina Główczyce     You And Me Sokół Szczypkowice  

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

 

KATRINA GŁÓWCZYCE

 

YOU AND ME (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE)

 

  Jantaria Pobłocie     DSC04428     ZKS Komnino  

JANTARIA POBŁOCIE

 

PAJĄKI ZGOJEWO

 

ZKS KOMNINO

 

  Cosinus     Sójcze Wzgórze     Szybcy Wściekli  

COSINUS

 

SÓJCZE WZGÓRZE

 

SZYBCY I WŚCIEKLI

 

  Adamski Team     Bizon Wolinia     Witos

ADAMSKI TEAM

 

BIZON WOLINIA

 

ENERGIA GŁÓWCZYCE

 

 

TABELA

MIEJSCE

NAZWA ZESPOŁU

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

I JANTARIA POBŁOCIE 11 27 62:34
II BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 11 22 69:42
III YOU AND ME (SOKÓŁ SZCZYPKOWICE) 11 22 77:33
IV KATRINA GŁÓWCZYCE 11 22 58:42
V ZKS KOMNINO 11 21 45:35
VI OLDBOYS ADAMSKI TEAM 11 21 41:32
VII SZYBCY I WŚCIEKLI 11 14 45:44
VIII COSINUS 11 12 48:64
IX BIZON WOLINIA 11 10 48:73
X PAJĄKI ZGOJEWO 11 9 52:60
XI SÓJCZE WZGÓRZE 11 9 42:67
XII ENERGIA GŁÓWCZYCE 11 6 36:87

 

 

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 

ZAWODNIK (ZESPÓŁ)

BRAMKI

Marcin Staszczuk (Jantaria Pobłocie)+2 23
Michał Syrnyk (Pająki Zgojewo)+2 22
Robert Ludko (Błękitni Główczyce)+3 20
Mateusz Stenka (You and Me Sokół Szczypkowice)+2 18
Maciej Formela (Bizon Wolinia)+2 16
Radosław Powideł (Katrina Główczyce) 15
Radosław Spera (You and Me Sokół Szczypkowice)+1 15
Patryk Adamowicz  (Szybcy Wściekli)+2 14
Przemysław Romowski (Błękitni Główczyce)+2 14
Bartek Skibiński (Sójcze Wzgórze)+1 14
Michał Giersz (Cosinus)+3 13
Piotr Terefenko (You and Me Sokół Szczypkowice)+2 12
Stanisław Zieliński (Katrina Główczyce)+1 12
Jacek Adamski (Adamski Team) 11
Adrian Regiecki (Sójcze Wzgórze) 11
Marcin Trukszyn (ZKS Komnino) 11
Adrian Szamal (Błękitni Główczyce) 11
Adam Hostyński (ZKS Komnino)+5 11
Bartłomiej Stenka (You and Me Sokół Szczypkowice)+1 11
Sławomi Hendzel (Bizon Wolinia) 10
Tomasz Kwidziński (Jantaria Pobłocie) 10
Grzegorz Stępniak (Katrina Główczyce) 10
Radosław Terefenko (Energia Główczyce) 9
Bartek Szabat (ZKS Komnino)+1 9
Konrad Czerwiński (Szybcy Wściekli)+3 9
Piotr Kwiecień (Cosinus) 8
Michał Juśkiewicz (Katrina Główczyce) 8
Krzysztof Szpakowicz (Szybcy Wściekli)+2 8
Rafał Wilga (Błękitni Główczyce)+1 8
Mateusz Loper (Energia Główczyce)+1 8
Przemysław Rogalski (Energia Główczyce) 7
Radosław Nastały (Energia Główczyce)+2 7
Paweł Ślędak (Adamski Team)+2 7
Piotr Ryta (You and Me Sokół Szczypkowice) 7
Miłosz Pawelczyk (Sójcze Wzgórze)+2 6
Kacper Stenka (You and Me Sokół Szczypkowice) 6
Damian Gryglewicz (Pająki Zgojewo) 6
Tomasz Sadowski(Adamski Team) 6
Radosław Rueder (Bizon Wolinia) 6
Hubert Sawicki (Cosinus) 6
Adrian Mielewczyk (Jantaria Pobłocie) 6
Patryk Rueder (Bizon Wolinia)+1 6
Mateusz Wenderski  (Sójcze Wzgórze)+1 6
Przemek Żegleń (Szybcy Wściekli)+1 6
Łukasz Potyński (You and Me Sokół Szczypkowice)+2 6
Dawid Kurczaba (Pająki Zgojewo) 5
Dominik Stencel (Jantaria Pobłocie) 5
Sebastian Szynkielewski (Adamski Team) 5
Marcin Felczak (Adamski Team) 5
Kamil Iwanicki (Błękitni Główczyce)+2 5
Jacek Gregorek (Cosinus) 4
Przemek Lewiński (Jantaria Pobłocie) 4
Adrian Sirocki (Sójcze Wzgórze) 4
Dominik Wielgus (Błękitni Główczyce)
4
Marcin Górski (Pająki Zgojewo) 4
Kamil Zabiegły (Szybcy Wściekli)+2 4
Marek Skibiński (Katrina Główczyce) 4
Paweł Orynycz (ZKS Komnino) 4
Tomasz Żółć (Jantaria Pobłocie) 4
Michał Klamerus (Jantaria Pobłocie) 4
Piotr Makowiecki (Cosinus) 4
Maciej Żłobiński (Błękitni Główczyce) 4
Mateusz Bewersdorf (Cosinus)+3 4
Dariusz Stencel (Bizony Wolinia)+1 4
Łukasz Stolarski  (Pająki Zgojewo)+1 4
Andrzej Grzesik (Pająki Zgojewo)+1 4
Arkadiusz Chustak (Katrina Główczyce)+1 4
Marek Kamiński (Bizon Wolinia)+1 3
Marcin Grzesik (Pająki Zgojewo) 3
Marek Dawidowski (Bizon Wolinia) 3
Mariusz Wójtowicz (ZKS Komnino) 3
Adam Mielewczyk (Jantaria Pobłocie)+1 3
Maciej Ciarka (Adamski Team) 2
Marcin Klawikowski (Jantaria Pobłocie) 2
Daniel Gesek (Cosinus)+1 2
Mirosław Hegemens (Pająki Zgojewo) 2
Zbigniew Nastały (Błękitni Główczyce) 2
Tomasz Trukszyn (ZKS Komnino)+1 2
Przemysław Osowski (ZKS Komnino) 2
Patryk Blank (ZKS Komnino) 2
Tomasz Adkonis (Adamski Team) 2
Sebastian Łyszyk (Energia Główczyce) 2
Paweł Bolenajc (Cosinus) 2
Jacek Jędrych (Oldboys Adamski Team) 2
Marcin Dyl (Cosinus) 2
Janusz Koprowicz (Katrina Główczyce) 1
Bartłomiej Gesek (Cosinus) 1
Jakub Suder (Szybcy Wściekli) 1
Rafał Zieliński (You and Me Sokół Szczypkowice)+1 1
Norbert Klein (Błękitni Główczyce) 1
Dariusz Smuraga (Katrina Główczyce) 1
Cezary Malinowski (Adamski Team) 1
Damian Kuchniak (Energia Główczyce) 1
Tomasz Iwanicki (Pająki Zgojewo)+1 1
Cezary Wiktorzak (Sybcy Wściekli) 1
Marcin Wielgus (Katrina Główczyce) 1
Mariusz Wenderski (Pająki Zgojewo) 1
Przemysław Milewczyk (Cosinus) 1
Michał Czerwiński (Szybcy Wściekli) 1
Patryk Zieliński (You and Me Sokół Szczypkowice)+1 1
Tomasz Król (Katrina Główczyce) 1

 

 

 

ROZKŁAD KOLEJEK

I Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (6 grudnia 2014r.):

ZKS Komnino - Cosinus 5:1

Katrina Główczyce – Bizon Wolinia 12:2

Błękitni GłówczyceEnergia Główczyce 12:1

Oldboys Adamski Team - You and Me Sokół Szczypkowice 1:5

Jantaria Pobłocie - Szybcy Wściekli 6:3

Pająki Zgojewo - Sójcze Wzgórze 5:2

Przeczytaj relację z I kolejki

 

II Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (13 grudnia 2014r.):

Szybcy Wściekli - Cosinus 5:3

Oldboys Adamski Team - Sójcze Wzgórze 4:2

You and Me Sokół Szczypkowice – Bizon Wolinia 11:1

Błękitni Główczyce - Jantaria Pobłocie 2:5

Pająki Zgojewo - ZKS Komnino 3:5

Katrina GłówczyceEnergia Główczyce 7:4

Przeczytaj relację z II kolejki

 

III Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (20 grudnia 2014r.):

Błekitni Główczyce - Szybcy Wściekli 5:3

ZKS Komnino - Oldboys Adamski Team 3:2

Sójcze Wzgórze – Bizon Wolinia 5:8

Katrina Główczyce - Jantaria Pobłocie 1:4

Pająki Zgojewo - Cosinus 12:4

You and Me Sokół SzczypkowiceEnergia Główczyce 13:3

Przeczytaj relację z III kolejki

 

IV Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (3 stycznia 2015r.)

ZKS Komnino – Bizon Wolinia 3:6

Katrina Główczyce - Szybcy Wsciekli 4:6

Oldboys Adamski Team - Pająki Zgojewo 4:3

You and Me Sokół Szczypkowice - Jantaria Pobłocie 5:6

Błękitni Główczyce - Cosinus 10:3

Energia Główczyce - Sójcze Wzgórze 2:3

Przeczytaj relację z IV kolejki

 

V Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (10 stycznia 2015r.)

You and Me Sokół Szczypkowice - Szybcy Wściekli 1:1

ZKS Komnino – Energia Główczyce 3:6

Katrina Główczyce - Błękitni Główczyce 4:4

Oldboys Adamski Team - Cosinus 4:1

Sójcze Wzgórze - Jantaria Pobłocie 3:5

Bizon Wolinia - Pająki Zgojewo 7:4

 

VI Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (17 stycznia 2015r.)

Sójcze Wzgórze - Szybcy Wściekli 6:2

Katrina Główczyce - Cosinus 5:2

Błękitni Główczyce - You and Me Sokół Szczypkowice 2:0

Energia Główczyce - Pająki Zgojewo 2:4

Jantaria Pobłocie - ZKS Komnino 4:1

Bizon Wolinia - Oldboys Adamski Team 2:4

Przeczytaj relację z VI kolejki

 

VII Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (24 stycznia 2015r.)

Oldboys Adamski TeamEnergia Główczyce 11:2

Sójcze Wzgórze - Błękitni Główczyce 5:4

ZKS Komnino - Szybcy Wściekli 4:2

Katrina Główczyce - You and Me Sokół Szczypkowice 4:8

Pająki Zgojewo - Jantaria Pobłocie 3:4

Bizon Wolinia - Cosinus 3:8

Przeczytaj relację z VII kolejki

 

VIII Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (31 stycznia 2015r.)

Energia Główczyce – Bizon Wolinia 9:3

Sójcze Wzgórze - Katrina Główczyce 4:9

You and Me Sokół Szczypkowice - Cosinus 10:2

Oldboys Adamski Team - Jantaria Pobłocie 2:1

Szybcy Wściekli - Pająki Zgojewo 6:3

ZKS Komnino - Błękitni Główczyce 6:2

Przeczytaj relację z VIII kolejki

 

IX Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (7 lutego 2015r.)

You and Me Sokół Szczypkowice - Sójcze Wzgórze 12:4

ZKS Komnino - Katrina Główczyce 4:6

Szybcy Wściekli - Oldboys Adamski Team 3:5

Pająki Zgojewo - Błękitni Główczyce 8:13

Energia Główczyce - Cosinus 3:7

Jantaria Pobłocie – Bizon Wolinia 10:7

 

X Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (14 lutego 2015r.)

Bizon Wolinia - Szybcy Wściekli 4:4

Błękitni Główczyce - Oldboys Adamski Team 7:2

Energia Główczyce - Jantaria Pobłocie 1:14

Pająki Zgojewo - Katrina Główczyce 2:3

Sójcze Wzgórze - Cosinus 4:11

ZKS Komnino - You and Me Sokół Szczypkowice 4:2

 

XI Kolejka X Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej (21 lutego 2015r.)

Błękitni Główczyce – Bizon Wolinia 8:5

ZKS Komnino - Sójcze Wzgórze 7:4

Szybcy WściekliEnergia Główczyce 10:3

Pająki Zgojewo - You and Me Sokół Szczypkowice 5:10

Jantaria Pobłocie - Cosinus 3:6

Katrina Główczyce - Oldboys Adamski Team 3:2

Wirtualne muzeum-m


Maczuga Stolema 2017 banner kwadrat

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates