Rumsko - uroczystości listopadowe

page.jpg1Choć Halloween nie jest Świętem powszechnie obchodzonym w Polsce to i tak cieszy się dużą popularnością, dlatego też urządziliśmy sobie z dziećmi i młodzieżą taką swoją własną małą imprezę. Dzieci wykonały dynie z papieru, poprzebierały się w przeróżne straszne stroje i zaczęła się zabawa. Dzieci miały nie lada gratkę.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uczciliśmy pamięć zmarłych

1.jpg2 2.jpg1"Nie pozwólmy zgasnąć wspomnieniu o naszych najbliższych" i "Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych" to dwa hasła przewodnie, które towarzyszyły nam w wyprawie na stary poniemiecki cmentarz znajdujący się w parku koło Równa. Stało się to już naszą coroczną tradycją, że w Święto Zmarłych idziemy zadbać o te groby i zapalić symboliczne znicze. Jestem bardzo dumna z naszej młodzieży, ponieważ zachowali się wspaniale.

 

 

 

 

 


 W Dniu Niepodległości razem z młodzieżą wystawiliśmy mały spektakl dotyczący trzech rozbiorów Polski. Dzieci świetnie odegrały swoje role, podczas których pięknie śpiewały pieśni patriotyczne. Zwieńczeniem przedstawienia było zaśpiewanie Hymnu Narodowego Polski wraz z publicznością.

    3.jpg1 4.jpg2

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates