Podole Wielkie - Wakacyjne przygody

P7112167Wakacje to czas kiedy dzieci mają dużo więcej czasu na gry i zabawy oraz spędzanie czasu w sposób jaki najbardziej lubią. To też czas gdy pogoda sprzyja organizowaniu rajdów i wycieczek, zarówno pieszych jak i rowerowych, na dalsze odległości i całkiem bliskich.

 

Zobaczcie jak wakacyjny czas spędzają dzieci i młodzież z Podola Wielkiego.

 

 

Rajd rowerowy oraz rajd nocny

Trasa naszego rajdu rowerowego wiodła leśnymi i polnymi ścieżkami przez Zawadę, Będzimierz i Olszewko. Pogoda dopisała, a niebo było bezchmurne. W czasie jazdy dzieci mogły podziwiać piękno naszej najbliższej okolicy. Wszystkim bardzo spodobała się nasza letnia wycieczka.

Ciekawą atrakcją był również drugi rajd, tym razem odbywający się nocą. Wyruszyliśmy późnym wieczorem spod świetlicy w Podolu Wielkim. Uzbrojeni w latarki pokonaliśmy kilka kilometrów okolicznymi ścieżkami. Nasz nocny spacer zakończył się ogniskiem z kiełbaskami. Mieliśmy okazję posłuchać nocnego życia lasu, widzieliśmy lisa, a przed dużą część trasy towarzyszył nam kotek.

 

P7112173P7112166P7112168


Festyw rodzinny

26 lipca odbył się festyn wiejski w Podolu Wielkim. Pośród wielu atrakcji dla najmłodszych największym powodzeniem cieszyły się między innymi darmowe przejażdżki harleyem, jazda konna oraz dmuchany zamek. Dobrą zabawę zapewniał również Główczycki Klub Wolontariusza Amicus, który przygotował wiele gier i konkursów z nagrodami. Dzięki pomocy sponsorów każde dziecko dostało paczkę pełną pysznych smakołyków. Wieczorem zaczęła się zabawa dla trochę starszych gości trwająca do białego rana.

 

P7262198

P7262209

 P7262205

 

 

 

 

 

 

 

P7262217

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 Tekst i zdjęcia: Świetlica Podole Wielkie

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates