Szczypkowice - Obchody Dnia Mamy I Taty

Szczypkowice - Dzien Mamy i TatyW Świetlicy Wiejskiej w Szczypkowicach, dnia 29 maja 2012r. o godzinie 17:00 odbyły się obchody związane z Dniem Mamy i Taty. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach Pan Paweł Żmuda, Radny Gminy Główczyce Pan Zbigniew Terefenko, Sołtys Szczypkowic Pan Tadeusz Ficner oraz liczne grono rodziców.

Spotkanie zainaugurowały występy artystyczne dzieci, wystąpił także przyświetlicowy kabaret ,,Makaba?, prezentując dwa skecze. Następnie symboliczną lampką szampana goście wznieśli toast. Nie zabrakło także klimatycznej muzyki, domowej atmosfery, w której rodzice mogli świętować swój dzień.

Szczypkowice - Dzien Mamy i Taty 2

Szczypkowice - Dzien Mamy i Taty 3