Artykuły

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

30W prima aprilis tj. 1 kwietnia 2017 roku na hali sportowej w Główczycach o godzinie 10:00, odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. W dniu w którym konkurujemy o jak najlepsze żarty, dziesięcioro zawodników postanowiło, jak najbardziej na serio, powalczyć o zwycięstwo w drugim już turnieju tenisa stołowego.

W zawodach pojawił się MISTRZ z poprzedniej rywalizacji p. Wojciech Bujwid. Jeżeli mowa jest o tenisie stołowym,  to nie mogło również zabraknąć najstarszego uczestnika naszych ping pongowych zmagań p. Czesława Bogusza - lat 82. Również gospodarze zawodów mieli swojego reprezentanta w osobie p. Joanny Lipczyńskiej. Wspomnieć należy również o innych naszych stałych bywalcach p. Grzegorzu Butko i jego synu Lucjanie.

Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, gdzie rywalizowali "każdy z każdym". W finale znalazł się p. Wojciech Bujwid, który postanowił,  że puchar za I miejsce również w tym turnieju należy się jemu i pokonał p. Macieja Gubernata. Dodać należy, że graliśmy do 3 wygranych setów. Zawody sędziowali p. Stefan Terefeńko oraz p. Paweł Łuczka.

A już po świętach III Amatorski Turniej Piłki Ręcznej do którego zgłosiło się 9 zespołów - 22 kwietnia 2017 r. - hala sportowa w Główczycach, godzina 9:00.
ZAPRASZAMY!!!10 20 40 50 60

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates