Zapraszamy do udziału w projekcie MATv

MATvMłodzież z terenu gminy Główczyce przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gminne Wspieranie Inicjatyw Społecznych napisała i złożyła wniosek o dofinansowanie projektu do Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności ? Programu Równać Szanse ? Ogólnopolski Konkurs Grantowy edycja 2015.
Z Programu tego w 2013 roku młodzież realizowała projekt ?Z legenda przez pokolenia?. Obecnie ponownie wygrali konkurs i otrzymali dofinansowanie na kolejny projekt, w ramach którego chcą stworzyć telewizję lokalną. ?MATv Glow czyli Młodzieżowa Agencja Telewizji Pozytywnie Zakręconej? to projekt, który będą realizować od września br. Projektem tym chcą promować Nasza Gminę oraz ukazywać jej walory osobowe, przyrodnicze itp. Przede wszystkim jednak, realizując ten projekt chcą zdobyć nowe umiejętności.

Spotkanie z grupą inicjatywną i koordynatorem projektu już 23 czerwca 2015 roku o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach. Jeszcze można starać się o możliwość uczestniczenia w nim, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates