Pokolenia w kulturze

Pokolenia w kulturzeStowarzyszenie Gminne Wspieranie Inicjatyw Społecznych z Główczyc otrzymało dofinansowanie na realizację projektu ?Pokolenia w kulturze?.

Projekt ten umożliwia poznanie różnorodnych form przekazu kultury 30 osobom z terenu gminy Główczyce, w tym 10 osobom młodym, 10 osobom niepełnosprawnym oraz 10 seniorom. W ramach projektu uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Centrum Nauki w Gdyni oraz obejrzenia spektakli w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz w Nowym Teatrze w Słupsku.

Na zakończenie projektu zorganizowane zostanie spotkanie podsumowujące, w czasie którego uczestnicy zaprezentują zebranym mieszkańcom gminy krótkie scenki teatralne lub dramy.

Projekt ?Pokolenia w kulturze? dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu ?Kultura dostępna?.