Instruktor breakdance Paweł Kamiński został Mistrzem Europy!

Breakdance - Pawel Kaminski mistrzem Europy 3Paweł Kamiński ?Bboy Pawlotti? wraz z grupą CT GROUP wywalczył pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Europy Federacji IDO (European HipHop, Electric Boogie and Break dance Championships 2014), które odbyły się w Rimini we Włoszech. W Mistrzostwach Europy Federacji IDO uczestniczyły formacje taneczne z takich państw jak: Niemcy, Litwa, Anglia, Słowenia, Rumunia, Włochy, Dania, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Holandia, Austria, Czechy, Słowacja, Rosja, Serbia, Szwecja.

Paweł Kamiński uczy tańca breakdance m.in. w gminie Główczyce. To z jego inicjatywy jest organizowany od trzech lat turniej Breakdance Contest w Główczycach. Gratulujemy!

 

Breakdance - Pawel Kaminski mistrzem Europy 1Grupa CT Group w składzie: Adrian Parzych, Kacper Zientalski, Mariusz Bromirski, Maciej Brzostowski, Paweł Kamiński, Sebastian Szabłowski, Piotr Brodzki i Krzysztof Palczewski szykowała się do zawodów na wiele miesięcy przed: wspólne treningi, często potrzeba rezygnacji z aktualnych obowiązków na rzecz wyjazdów by móc szlifować układy taneczne wspólnie z grupą. W rezultacie przyczyniło się to do sukcesu podczas eliminacji, gdzie CT Group zostali wybrani do dalszej głównej części tanecznych zmagań. Walka finałowa rozegrała się między Polską a Słowacją, gdzie po zaciętej rywalizacji zwycięstwo przypadło CT Group. Chęć wygranej wśród tancerzy była ta duża, że zmobilizowała do pokazania najtrudniejszych umiejętności tak, by nie ulec najlepszym tancerzom ze Słowacji.


Tytuł mistrza Europy jest owocem ciężkiej pracy włożonej przez każdego tancerza w wspólny sukces jakim było pokonanie najlepszych tancerzy z całej Europy. Dodatkowo, wyjazd ten wzbogacił w nowe doświadczenia i pomysły, które Paweł Kamiński przełoży na uczestników zajęć breakdance, prowadzonych w Słupsku i okolicach. Warto podkreślić, że Paweł Kamiński jest pierwszym w historii Gminy Słupsk instruktorem tańca breakdance, który zdobył tytuł Mistrza Europy.

 

 

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates