Bal Karnawałowy dla Dzieci w WDK Pobłocie

Bal Karnawałowy dla dzieci w Pobłociu 129 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu odbyły się dwa Bale Karnawałowe zorganizowane dla dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół w Pobłociu.

Przed południem został zorganizowany Bal Przebierańców dla dzieci z klas I - III, natomiast w godzinach popołudniowych na sali ośrodka kultury w Pobłociu starsza młodzież z podstawówki i gimnazjum wzięła udział w dyskotece.

Równo o godzinie 8 rano rozpoczęła się zabawa dla przebierańców z młodszych klas podstawówki z Pobłocia. Mimo słabej frekwencji, Ci którzy pojawili się na zabawie z pewnością nie żałowali. Nie zabrakło wyborów najlepiej przebranych dzieci, konkursów zręcznościowych oraz tanecznych, za które najmłodsi otrzymali symboliczne nagrody. Wśród przebierańców mogliśmy podziwiać m.in. krasnoludki, wampiry, biznesmenów czy pielęgniarki - duża część strojów została pięknie wykonana przez rodziców dzieci. Za konsolą muzyczną zasiedli uczniowie starszych klas, zaś samą zabawę poprowadzili nauczyciele tej szkoły. Tego dnia z pewnością wszystkie dzieci wracały do domów w doskonałych humorach.

W godzinach popołudniowych odbyła się zaś dyskoteka dla starszych uczniów szkoły w Pobłociu. Przy zgaszonym świetle oraz tanecznej muzyce bawiła się młodzież, również pod okiem nauczycieli z Pobłocia. Także i na tej imprezie nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy, a część kreacji była równie ciekawa jak karnawałowe stroje w które poprzebierane były dzieci biorące udział w przedpołudniowej zabawie.

Zobacz całą galerię zdjęć z Balu Karnawałowego w WDK Pobłocie (45 zdjęć)

Bal Karnawałowy dla dzieci w Pobłociu

Tekst: Paweł Żmuda, zdjęcia: Bogusław Chyła