Warsztaty lepienia z gliny

Warsztaty lepienia z gliny 111 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty lepienia z gliny samoutwardzalnej dla dzieci i dorosłych. Spotkanie było pełne twórczej energii i radości tworzenia.

Najpierw uczestnicy zostali wprowadzeni w techniki lepienia z gliny. Następnie dzieci z wielkim entuzjazmem rozpoczęły swoje twórcze projekty. Tworzyły ozdoby, postacie zwierząt i inne kreatywne formy. Dorosłym również bardzo podobało się pracowanie z gliną. Powstawały różnorodne figurki i ozdoby, czerpiąc inspirację z własnej wyobraźni. Na koniec warsztatów uczestnicy mogli podziwiać swoje dzieła, które zostały pomalowane farbami akrylowymi.

Warsztaty lepienia z gliny samoutwardzalnej dla dzieci i dorosłych były pełne radości i uśmiechu. Każdy uczestnik zdobył nowe umiejętności i czuł się zainspirowany do dalszej pracy z gliną samoutwardzalną.

Dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas!

Warsztaty lepienia z gliny 2Warsztaty lepienia z gliny 3Warsztaty lepienia z gliny 4Warsztaty lepienia z gliny 6Warsztaty lepienia z gliny 5Warsztaty lepienia z gliny 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!