Warsztaty piernikowe z GOK-iem

Warsztaty piernikowe 1Na zimowych warsztatach piernikowych spotkali się zarówno dorośli, jak i dzieci, aby razem stworzyć pyszne i kreatywne pierniki. Atmosfera była pełna radości i współpracy, a uczestnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do pracy.

Na początku, wszyscy otrzymali gotowe kształty pierników w różnych formach tj. choinki, gwiazdy, serca i bałwanki. Dorośli i dzieci wspólnie tworzyli unikalne wzory, zdobienia i postacie. Wspólna praca przy stole, wymiana pomysłów i śmiech sprawiły, że atmosfera była wyjątkowa. Całe wydarzenie było również doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych oraz kreatywności.

Po zakończonych warsztatach wszyscy uczestnicy mogli zabrać ze sobą swoje własnoręcznie zdobione pierniki jako pamiątkę. Był to nie tylko smaczny upominek, ale również symbol wspólnie spędzonego czasu i przyjemności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i miłą atmosferę!

 

 Warsztaty piernikowe 2Warsztaty piernikowe 3Warsztaty piernikowe 4Warsztaty piernikowe 5Warsztaty piernikowe 6Warsztaty piernikowe 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates