Święto Odzyskania Niepodległości 11 listopada 2023

Akademia 11 listopada 2023 1W sobotę, 11 listopada, w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbyła się uroczysta Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz gminy, uczniowie, nauczyciele oraz mieszkańcy.

Publiczność miała okazję obejrzeć przepiękny występ patriotyczny przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Główczycach. W czasie tej wyjątkowej lekcji historii oddaliśmy hołd naszym przodkom, którzy przyczynili się do ponownego powrotu Polski na mapy Europy. Był to też moment refleksji nad przeszłością naszego kraju. Następnie na scenie GOKu wystąpił Wojskowy Zespół Wokalny Wiarusy, prezentując pieśni wojskowe i patriotyczne. Obydwa występy zostały nagrodzone owacjami na stojąco!

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku włączyli się w przygotowanie uroczystości rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz uczestniczyli w Akademii.

Akademia 11 listopada 2023 2Akademia 11 listopada 2023 3Akademia 11 listopada 2023 4Akademia 11 listopada 2023 5Akademia 11 listopada 2023 6Akademia 11 listopada 2023 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!