Koncert muzyki klasycznej w kościele parafialnym

Koncert muzyki klasycznej 1Niedzielny Koncert Muzyki Klasycznej w Główczycach z pewnością można zaliczyć do bardzo udanych! 2 lipca mieliśmy przyjemność usłyszeć znakomite dzieła muzyki klasycznej w wykonaniu Giovane Ensemble w składzie: Adam Vogelsinger (I skrzypce), Magda Budzińska  (II skrzypce), Konstancja Śmietańska (wiolonczela).

Wspaniała atmosfera, wybitni artyści, i licznie zgromadzeni mieszkańcy, którzy wysłuchali świetnego koncertu! Dziękujemy wszystkim za przybycie, a Centrum Kultury Powiatu Słupskiego za współorganizację.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Koncert muzyki klasycznej 2Koncert muzyki klasycznej 3Koncert muzyki klasycznej 4Koncert muzyki klasycznej 5Koncert muzyki klasycznej 6Koncert muzyki klasycznej 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!