Klub Kobiet Kreatywnych - podsumowanie artystycznych działań

Klub Kobiet Kreatywnych 1W związku ze zbliżającymi się wakacjami nadszedł czas pierwszych podsumowań.

Działający w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach, Klub Kobiet Kreatywnych spotykający się na cotygodniowych zajęciach, chciałby podzielić się efektami swoich prac. Celem spotkań Klubu było zgłębienie tajników różnych technik artystycznych, plastycznych, kulinarnych oraz integracji.

W trakcie warsztatów mieliśmy okazję wykonywać rysunki na szkle. Tworzyłyśmy miski z gipsu będące nie lada wyzwaniem. Powstały również malunki na torbach bawełnianych oraz liczne inne aktywności, dzięki którym miałyśmy okazję dać ujście naszym kreatywnym pomysłom oraz zdolnościom.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym Paniom za ich twórczą energię, za inspirujące chwile spędzone razem i za wzajemne wsparcie. Do zobaczenia na naszych kolejnych spotkaniach, już po wakacjach, gdzie będziemy kontynuować naszą twórczą podróż!

Jeżeli nie jesteś jeszcze częścią naszego Klubu, zapraszam Cię serdecznie do dołączenia! Tu znajdziesz nie tylko niesamowite zajęcia, ale także ciepłe przyjaźnie i radosne chwile spędzone wśród podobnie myślących kobiet.

Zachęcamy do obejrzenia prac wykonanych przez Klub Kobiet Kreatywnych w poniższej galerii zdjęciowej.

Klub Kobiet Kreatywnych 2Klub Kobiet Kreatywnych 3Klub Kobiet Kreatywnych 4Klub Kobiet Kreatywnych 5Klub Kobiet Kreatywnych 6Klub Kobiet Kreatywnych 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates