Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej

Przedszkolaki na lekcji bibliotecznej 1W dniach 30 maja i 6 czerwca 2023 gościliśmy w Bibliotece Publicznej Gminy Główczyce dwie grupy dzieci przedszkolnych na lekcji bibliotecznej. Maluszki zwiedziły bibliotekę, były zachwycone dużą ilością książek. Bardzo duże wrażenie wywarła na nich największa i najgrubsza książka znajdująca się w zbiorach. Nie obyło się bez tradycyjnego malowania kamyków i przyłączenia się do zabawy @główczyckiekamyki.

Stworzono również piękne kolorowe obrazki książki marzeń. Na koniec udaliśmy się do działającej przy bibliotece strefy Chilloutu, gdzie na kolorowych chustach dzieci mogły posłuchać opowiadania „Franklin i książka z biblioteki”. Na koniec na uczestników czekała słodka niespodzianka i pamiątkowe dyplomy „Małego czytelnika”. Dziękujemy za miło wspólnie spędzony czas!

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!