Charytatywny Rajd Rowerowy dla Dagmary 2023

Charytatywny Rajd Rowerowy dla Dagmary 1W sobotę, 22 kwietnia prawie 50-osobowa grupa wzięła udział w rajdzie rowerowym, zorganizowanym na rzecz chorej Dagmary, mieszkanki gminy Główczyce. Pogoda dopisała, a uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestników.

Rajd na trasie Główczyce-Izbica-Główczyce odbył się z inicjatywy Macieja Masłowskiego, który zaprosił do współpracy szereg osób i instytucji, by wspólnie wesprzeć leczenie dziewczynki.

Po oficjalnym otwarciu rajdu przez Panią Wójt Danutę May rowerzyści w pozytywnych nastrojach wyruszyli spod Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach w kierunku Izbicy. Tam na wszystkich czekało ognisko i poczęstunek. Nie zabrakło również licznych atrakcji dla małych i dużych, w tym przejażdżek kultowym Fiatem 126p oraz wspólnej zabawy z wielkim misiem.

Na miejscu przeprowadzono też licytację gadżetów przekazanych przez sponsorów. Udało się zebrać aż 4630 zł! Kwota w całości została przekazana na dalsze leczenie i rehabilitację dziewczynki.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które sprawiły, że ta impreza była wyjątkowa. Ogromne podziękowania dla:
Macieja Masłowskiego za inicjatywę i wielkie serce, a także za misia, który umilił czas najmłodszym
Ochotniczej Straży Pożarnej w Izbicy za zadbanie o bezpieczeństwo uczestników rajdu
firm, które przekazały gadżety do licytacji
właścicieli Fiata 126p za zorganizowanie przejażdżek
wszystkich, którzy wzięli udział w rajdzie - Wasza wytrwałość i zaangażowanie są godne podziwu!

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!