Wiosenne warsztaty w Bibliotece

Wiosenne warsztaty 1Zawitała wiosna i dlatego w dniu 11 marca 2023 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Główczyce odbyły się warsztaty tworzenia kwiatów z krepiny. Uczestnicy zajęć od podstaw poznawali tajniki tej niezwykłej sztuki artystycznej. Uczyli się samodzielnie wykonywać kwiaty z kolorowej krepiny, które następnie mocowali na specjalnie przygotowanych łodygach.

Na warsztatach było wesoło, gwarnie i bardzo kolorowo. Uczestnicy byli zaangażowani w wykonywanie swoich prac. Każdy bardzo starał się, aby jego bukiet był najłądniejszy. Powstały piękne i kolorowe bukiety kwiatów, które nie tylko cieszą oko, ale też są piękną ozdobą domów.

Dziękujemy za aktywny udział i zaangażowanie w zajęciach!

Wiosenne warsztaty 2Wiosenne warsztaty 3Wiosenne warsztaty 4Wiosenne warsztaty 5Wiosenne warsztaty 6Wiosenne warsztaty 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!