Koncert z okazji święta Trzech Króli

16 stycznia scena Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach rozbrzmiała dźwiękami kolęd oraz przepiękną muzyką. Wszystko za sprawą Koncertu z okazji Święta Trzech Króli, na którym zaprezentowali się lokalni artyści.

Wydarzenie rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Główczycach. Następnie goście przeszli barwnym orszakiem do GOK-u. Koncert uroczyście otworzyli przedstawiciele władz gminy: radna Marianna Kwiatkowska, Wójt Gminy Główczyce, Danuta May, Przewodniczący Rady Gminy Główczyce, Arkadiusz Kwiatkowski, a także ksiądz proboszcz Grzegorz Stępniak.

Podczas wydarzenia liczna widownia mogła wysłuchać kolęd w wykonaniu Scholi Parafialnej oraz zespołu Klęcinianki. Zgromadzeni obejrzeli też przepiękne jasełka, przygotowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Szczypkowicach. Na końcu na scenie zaprezentował się muzyk słupskiej filharmonii, Zakharii Nemirov.

Oprócz uczty muzycznej na gości czekał słodki poczęstunek, kiełbaski oraz fotobudka. Podczas koncertu prowadzona była też zbiórka za rzecz chorej Dagmary z Będziechowa. Udało się zebrać 2841 zł i 50 euro na leczenie dziewczynki. Pieniądze zostaną wpłacone na siepomaga.pl.

Dziękujemy radnym gminy Główczyce, władzom gminy i ks. proboszczowi za włączenie się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia, mieszkańcom naszej Gminy, którzy tak licznie przybyli na koncert, darczyńcom, którzy przekazali datki na leczenie Dagmary oraz wszystkim artystom i artystkom, którzy uświetnili swoimi występami to piątkowe popołudnie. Serdeczne podziękowania również dla Macieja Masłowskiego za nieodpłatne udostępnienie fotobudki!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej wyjątkowej imprezy!

234567

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates