Dzień Kobiet - koncertowo i charytatywnie

Dzień Kobiet 2022 koncert 112 marca 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się koncert charytatywny z okazji Dnia Kobiet „Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko”.

Na początku spotkania Przewodniczący Rady Gminy Pan Arkadiusz Kwiatkowski i Radny Pan Mariusz Dyś wręczyli wszystkim zebranym kobietom kwiaty. Pani Wójt Danuta May podziękowała za zaangażowanie mieszkańców w pomoc Ukrainie.

Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się Pani Katarzyna Palka, która pięknie muzycznie interpretowała piosenki Hanny Banaszak i Stanisławy Celińskiej. Sentymentalny i bardzo wzruszający był występ Pana Tomasza Księżyk, który wykonał piosenki własnego autorstwa. Na koniec bardzo energetyczny występ zaprezentowały Panie z KGW Stowięcino.

Przerwy między występami dopełniały konkursy z nagrodami, m.in.: quiz wiedzy kobiecej, bicie piany, malowanie domu z zasłoniętymi oczyma oraz wiązanie krawata.

Podczas imprezy, oprócz dobrej zabawy odbyła się zbiórka środków finansowych i produktów na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy, którzy przybyli do gminy Główczyce.

Dziękujemy za ofiarność i za udział w tej imprezie!

Dzień Kobiet 2022 koncert 2Dzień Kobiet 2022 koncert 3Dzień Kobiet 2022 koncert 4Dzień Kobiet 2022 koncert 5Dzień Kobiet 2022 koncert 6Dzień Kobiet 2022 koncert 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!