Bal Karnawałowy dla dzieci

Bal Karnawałowy 2022 1W dniu 18 lutego Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach przygotował dla wszystkich dzieci zabawę taneczną. Bal karnawałowy był długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana. Wszyscy uczestnicy przebrani w kolorowe stroje wspaniale bawili się w rytm muzyki.

Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły najmłodszym wiele radości. Odbyły się konkursy na najpiękniejszą maskę karnawałową, na najbardziej kreatywny strój oraz wybory Króla i Królowej Balu. Na dzieci czekała również niespodziana w postaci popcornu, waty cukrowej oraz słodkiego poczęstunku. Wszystkie dzieci i te młodsze, i te starsze bawiły się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach a do zabawy zachęcała Myszka Miki i animatorki GOK-u.

Najmłodsi spędzili miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

Bal Karnawałowy 2022 2Bal Karnawałowy 2022 3Bal Karnawałowy 2022 4Bal Karnawałowy 2022 5Bal Karnawałowy 2022 6Bal Karnawałowy 2022 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates