Wycieczka do Megalandii

Wycieczka do Megalandii 1W środę, 11 sierpnia, wybraliśmy się na wycieczkę do Megalandii. Przekonaliśmy się, że w Zaczarowanej Krainie Megaliusza czas płynie wolniej i nawet dorośli na chwilę stają się dziećmi :)

Krocząc magicznymi ścieżkami Megalandii, napotkaliśmy wiele ogromnych przedmiotów takich jak: ławki, stoły, okulary, kubki, a nawet owoce i grzyby. Były też gry, dmuchańce i wielkie klocki, których układanie było świetną zabawą dla każdego dziecka.

Na koniec obejrzeliśmy występ magika, który wraz ze swoją asystentką zaprezentował publiczności sztukę iluzji. Dzieci były zachwycone pokazem. Nie zabrakło uśmiechu, zaskoczenia i wielkiego zachwytu zwieńczonego gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne wakacyjne wycieczki z GOK-iem! W przyszłym tygodniu wybierzemy się do Słupska. Zostały nam ostatnie miejsca, więc spieszcie się z zapisami!

Wycieczka do Megalandii 6Wycieczka do Megalandii 4Wycieczka do Megalandii 5Wycieczka do Megalandii 2Wycieczka do Megalandii 7Wycieczka do Megalandii 3

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates