Zespół Klęcinianki w Sopocie!

Klęcinianki w Sopocie 120 lipca Zespół Klęcinianki wystąpił w Sopocie podczas pierwszej edycji wydarzenia "Dni gmin i regionów pomorskich - Pasja & Tradycja - Targi rzemiosła i rękodzieła". W ramach cyklu 'Pomorska Gmina na Molo' jako muzyczna wizytówka ziemi słupskiej pojawili się wykonawcy z Powiatu Słupskiego, w tym z Gminy Główczyce. Naszą gminę reprezentował jedyny kurpiowski zespół na Pomorzu, czyli Klęcinianki, które swoim występem zabrały wszystkich zgromadzonych w muzyczną podróż do świata przyśpiewek i pieśni ludowych. Ten wspaniały koncert z pewnością przysłuży się do promocji naszego regionu!


Bardzo dziękujemy Zespołowi Ludowemu Klęcinianki za godne reprezentowanie naszej gminy i życzymy dalszych sukcesów w twórczej działalności :)

 

Klęcinianki w Sopocie 2Klęcinianki w Sopocie 3Klęcinianki w Sopocie 4Klęcinianki w Sopocie 5Klęcinianki w Sopocie 6Klęcinianki w Sopocie 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates