Questing z GOK-iem

Questing z okazji Dnia Dziecka

Czy lubicie aktywnie spędzać czas? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Was questing, czyli zagadki w formie wiersza.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dużych i małych, w pojedynkę lub rodzinami do wzięcia udziału w zabawie. Od dzisiaj, aż do 2 czerwca czeka na Was gra terenowa polegająca na odszukaniu i wykonaniu zadań ukrytych w różnych miejscach w naszych pięknych Główczycach. Każdy, kto chce wziąć udział w grze, musi zaopatrzyć się w kartę gracza, którą odbierzecie w bibliotece gminnej. Zabierzcie ze sobą coś do pisania i podążajcie za wierszowanymi wskazówkami.

Czy uda się Wam dotrzeć do końca i odnaleźć skarb? Trzymamy kciuki i życzymy miłej zabawy :)