Nocny rajd z flagami i pochodniami 2021

Nocny rajd z flagami i pochodniami 1To już piąty rok, gdy 2 maja, w Święto Flagi Narodowej, wyruszamy późnym wieczorem niosąc flagi i pochodnie. W ten sposób demonstrujemy przywiązanie do symboli narodowych i spędzamy miło czas poznając ścieżki gminy Główczyce.

Tak jak w poprzednich latach mogliśmy liczyć na obecność mieszkańców gminy, a także strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Izbicy oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Izbicy.

Wybraliśmy trasę z Główczyc do Główczyc, przez Skórzyno, Rówienko i Równo, liczącą ok. 8 kilometrów, którą pokonaliśmy w niecałe dwie godziny.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję.

Przy okazji przypadającego dzisiaj Święta Strażaka (4 maja), składamy równocześnie najserdeczniejsze życzenia wszystkim strażakom, zarówno ochotnikom, jak i zawodowcom. Dziękujemy za Waszą służbę i poświęcenie oraz za pomoc którą niesiecie na co dzień!

 

Nocny rajd z flagami i pochodniami 4Nocny rajd z flagami i pochodniami 3Nocny rajd z flagami i pochodniami 7Nocny rajd z flagami i pochodniami 6Nocny rajd z flagami i pochodniami 2Nocny rajd z flagami i pochodniami 5

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2021 baner mały

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates