29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

WOŚP 2021Cieszymy się, że 31 stycznia w GOK-u mogliśmy gościć gminny sztab koordynowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach. Nauczyciele w sali widowiskowej od rana liczyli datki przynoszone w puszkach przez wolontariuszy oraz sprzedawali chętnym ciasta przygotowane przez rodziców. Na piętrze GOK-u odbywały się licytacje gadżetów online, które poprowadzili niezawodni prezenterzy szkolni - Krzysztof Błażejow i Anita Leśniewska-Mleczko. Sztab zakończył wczoraj działania po godzinie 19:00. Teraz czekamy na informacje z terenu, by poznać ogólną sumę uzbieraną w gminie.

Od dwóch tygodni cały czas, także przez niedzielę, trwał kiermasz książek i płyt z filmami - niejedna z nich znalazła nowego właściciela, a skarbonki WOŚP napełniły się datkami. Do piątku trwały nasze aukcje allegro na które wystawiliśmy publikacje GOK, puzzle i gadżety. Największym zainteresowaniem cieszyły się piłka i koszulka z podpisami sportowców m.in piłkarza Marka Citko, piłkarskiego freestylera Krzysztofa Golonki czy Bartosza Ignacika z programu Turbokozak. Piłka wylicytowana za 321 zł zmieniła właściciela, ale pozostanie w naszej gminie, natomiast koszulka trafi do Zduńskiej Woli - wylicytowana za 265,50 zł

Nasz wkład jako wolontariuszy GOK Główczyce i Wasze wsparcie jako darczyńców przedstawia się następująco:
Kiermasz książek i piernikowych serduszek - 448,69 zł
Aukcje na allegro - 789,50 zł
eSkarbonka - 310 zł

Całość kwoty została już rozliczona i przekazana we właściwe miejsce. Dziękujemy wszystkim którzy byli z nami i wsparli szczytny cel.

Szczególne podziękowania dla wszystkich młodych wolontariuszy, którzy w trudnych zimowych warunkach kwestowali na ulicach naszych miejscowości. Jesteście wielcy!

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates