Ferie Zimowe 2021

FERIE 2021 1Zapraszamy na Ferii Zimowych z GOK-iem! Bardzo się cieszymy, że aż tyle osób spędziło je, bawiąc się z nami online. Kto najchętniej brał udział w naszych zadaniach? Sprawdźcie!

Najbardziej aktywną uczestniczką ferii była… Martyna Martyna, która wykonała wszystkie zadania! Gratulujemy i zapraszamy po nagrodę!

Ogromną aktywnością wykazały się również następujące osoby: Anna Juśkiewicz, Anna Kacperska, Martyna Szyposzyńska oraz Wiolka Postraszyńska. Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy po odbiór nagród!

Chcielibyśmy również nagrodzić kilka osób, które czynnie brały udział, ale nie ukończył wszystkich zadań. Daria Śpiewak, Bogumiła Korobczyc i Paulina Ciszek – zapraszamy po odbiór upominków!

Nagrody i upominki można odbierać w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00. Bardzo Wam dziękujemy i zachęcamy do udziału w innych działaniach organizowanych przez GOK!

 

FERIE 2021 2

FERIE.2021

PODEJMIJ WYZWANIE I BAW SIĘ Z NAMI ZDALNIE!

Przygotowaliśmy dla Was gry i wyzwania, w których będzie można uczestniczyć z domu. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu. Codziennie nowe wyzwanie!

Niestety w związku z przedłużonymi ograniczeniami z powodu tzw. kwarantanny narodowej, ośrodek kultury, hala sportowa i świetlice wiejskie muszą pozostać zamknięte.

Od początku tego tygodnia, Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w grze bibliotecznej. Aby włączyć się do zabawy wystarczy przyjść, wypożyczyć książkę, rozwiązać kilka zagadek i odnaleźć skarb ukryty na terenie biblioteki. Zapraszamy przez całe ferie od 8:00 do 18:00, w sobotę od 9:00 do 15:00. Na każdego poszukiwacza czeka słodka niespodzianka.

Zapraszamy na naszego Facebooka!

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates