Ferie Zimowe 2021

FERIE.2021

PODEJMIJ WYZWANIE I BAW SIĘ Z NAMI ZDALNIE!

Przygotowaliśmy dla Was gry i wyzwania, w których będzie można uczestniczyć z domu. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu. Codziennie nowe wyzwanie!

Niestety w związku z przedłużonymi ograniczeniami z powodu tzw. kwarantanny narodowej, ośrodek kultury, hala sportowa i świetlice wiejskie muszą pozostać zamknięte.

Od początku tego tygodnia, Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w grze bibliotecznej. Aby włączyć się do zabawy wystarczy przyjść, wypożyczyć książkę, rozwiązać kilka zagadek i odnaleźć skarb ukryty na terenie biblioteki. Zapraszamy przez całe ferie od 8:00 do 18:00, w sobotę od 9:00 do 15:00. Na każdego poszukiwacza czeka słodka niespodzianka.

Zapraszamy na naszego Facebooka!

small Maczuga 2020