Projekt ''Czyste Kable", czyli malujemy graffiti w Główczycach!

malujemy graffiti 6W sobotę 10 października na osiedlu Na Wzgórzu w Główczycach podjęliśmy kilka różnych inicjatyw, w które włączyła się młodzież z naszej gminy.

W ramach projektu profilaktycznego "Czyste kable" mogliśmy wziąć udział w tworzeniu muralu. Chętni próbowali swoich sił w tej trudnej sztuce. Wielkie podziękowania dla Paka Art z Lęborka oraz Przemka Kacy za inicjatywę, podzielenie się wiedzą i umiejętnościami. Dziękujemy za wsparcie finansowe Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych!

Poza tym, jesień to świetna pora roku na prace ogrodowe. Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Damnica otrzymaliśmy sadzonki świerków. Razem z wolontariatem posadziliśmy drzewka w ramach projektu "Przyjaciele dobrego klimatu", których do boju poprowadziła niezastąpiona Pani Ula.

W ramach ogólnopolskiej akcji promującej czytanie i korzystanie z lokalnych bibliotek, odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek pod hasłem "Klimat na czytanie". Każdy mógł wybrać książkę i wyruszyć w podróż w niezwykłe światy emocjonalnie, duchowo, intelektualnie. Najmłodsi uczestnicy wykazali się kreatywnością w malowaniu farbą i kredą na barierkach i chodniku oraz tworzeniu własnej zakładki do książki.


Całe wydarzenie odbyło się w świetnych humorach i z zachowaniem reżimów sanitarnych. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

 

malujemy graffiti 5malujemy graffiti 1malujemy graffiti 4malujemy graffiti 2malujemy graffiti 3malujemy graffiti 7

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u!

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


small Maczuga 2020

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates