Oferta zajęć 2020/2021

zajęcia gok 2020.2021Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów! Zajęcia startują od poniedziałku, 28 września.

Zapisy do grup przyjmujemy w GOK Główczyce (pn.-pt. 8:00-16:00), mailowo (gokglowczyce@gmail.com), telefonicznie (tel. 59 8 11 61 27) oraz poprzez portal Facebook.

Wesoły Zakątek Artysty - zajęcia plastyczne, artystyczne, kulinarne oraz gry i zabawy dla dzieci w wieku 5 - 8 lat.

Pracownia Kreatywna - dla dzieci wieku 8 lat i starszych, które chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne oraz artystyczne, a przy okazji miło i kreatywnie spędzić czas.

Zajęcia komputerowe - dla dorosłych i seniorów. W miłej atmosferze nauczysz się obsługi komputera, dowiesz się jak wykorzystywać internet w życiu codziennym, poznasz przydatne programy komputerowe. Program zajęć będzie dostosowany do wymogów i preferencji grupy.

Pracownia Rysunku i Malarstwa (prowadząca - Dorota Chmiel) - zajęcia dla artystek i artystów, początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Poprzez ćwiczenia pozwalające poznać różne techniki plastyczne, zapoznasz się z zagadnieniami takimi jak kompozycja, perspektywa, walor, kadr.

Zajęcia wokalne (prowadzący - Rafał Przybyło) - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u.

Zajęcia biblioteczne - rozmowy o książkach i nie tylko. Spotkania w każdy czwartek w czytelni Biblioteki Publicznej Gminy Główczyce.

Klub Kobiet Kreatywnych (prowadząca - Ewa Dąbrowska) - zajęcia dla kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą kawę i możliwość artystycznego rozwoju w kreatywnym towarzystwie.

Zajęcia teatralne - przeznaczone dla miłośników i miłośniczek sceny. Grupa teatralna ma na celu nie tylko zarazić dzieci miłością do teatru, ale także pokazać im czym jest teatr poprzez przygotowywanie spektakli, które będą prezentowane szerszej publiczności podczas wydarzeń organizowanych przez GOK.

Robotyka - wykorzystując to, co dzieci kochają najbardziej: klocki LEGO oraz grę MINECRAFT będziemy się uczyć programowania. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 7 – 15 lat.

Aerobik (prowadząca - Sławka Seweryńska) - zajęcia dla osób, które chcą doskonale się bawić, a przy okazji spalić trochę kalorii. Dzięki muzyce oraz z wykorzystaniu sprzętów fitness (piłki, ciężarki, stepy, skakanki) na pewno nikt nie będzie się nudził. Koszt zajęć: 50zł/mc

Karate (prowadzący - Przemysław Juchniewicz) - dla dzieci i młodzieży zainteresowanej sportem i sztukami walki. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 80zł/mc

Język angielski - zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Poziomy dostosowane do wiedzy i umiejętności uczestniczek oraz uczestników. Grupy: klasy I-III, IV-VII, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, dorośli. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 20zł/mc

Zajęcia taneczne - dla dzieci lubiących ruch i pragnących rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 20zł/mc