Rozstrzygnięcie konkursu ''Czytamy - Przyklejamy!'' 2019/2020

rozstrzygnięcie konkursu czytamy przyklejamy 2019 20 1718 czerwca rozstrzygnęliśmy Wielki Konkurs Czytelniczy Gminy Główczyce "Czytamy-Przyklejamy". Przy bibliotece zebrało się liczne grono uczestników, aby wziąć udział w podsumowaniu konkursu oraz losowaniu nagród.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi spotkaliśmy się przed biblioteką, zachowując dystans i przestrzegając ustalonych zasad.

Na zwycięzców w każdej kategorii czekały bony zakupowe do sklepów EMPIK. W naszym konkursie wszyscy uczestnicy, którzy dostarczyli swoje albumy z naklejkami otrzymali kolorowe, ręcznie robione koniki- maskotki oraz pamiątkowe dyplomy.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy nazwiska laureatów konkursu czytelniczego "Czytamy-Przyklejamy". W kategorii dzieci bon otrzymała Gabriela Żydyk i Marta Sobiesiak, w kategorii młodzieży Julia Bąkiewicz oraz Aleksander Oleszek, zaś w kategorii dorosłych Dorota Moskwa i Renata Sienkiewicz.

W trakcie konkursu wszyscy mogli podziwiać nowy neon biblioteczny oraz kolorowe motylki, przy których można było zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wytrwałość w kontynuacji zbierania naklejek, a zwycięzcom gratulujemy wygranej.

Już w październiku kolejny konkurs!

Więcej zdjęć na naszym Facebook'u!