Kulinarny Bal Seniora za nami!

IMG 9861

17 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Pobłociu odbył się tradycyjny już w naszej gminie bal dla seniorów. Tym razem odbył się on pod nazwą Kulinarnego Balu Seniora. Bal zorganizowany został przez młodzież z główczyckiego wolontariatu tego dnia występującą pod nazwą QQM z Panią Urszulą Żłóbińską na czele i przybyło na niego ponad 120 osób! chcących wspólnie spędzić czas przy muzyce, tańcach i rozmowach przy syto zastowionych potrawami stołach. 
Nasi niezawodni seniorzy doskonale bawili się do póznych godzin nocnych przy muzyce zespołu Ricardo Band oraz aktywnie uczestniczyli w zabawach i konkursach przygotowanych przez młodzież. Nie zabrakło również tradycyjnego konkursu na króla i królową balu, tym razem zostali nimi Pan Stanisław Spera oraz Bożena Krępeć, których ukoronował król poprzedniego, Wiosennego Balu Seniora - Pan Bronisław Wenderski. 
 
Tego wieczoru nie tylko nasi seniorzy mieli okazję do świętowania. Młodzież tym balem podsumowała projekt QQM (Qulinarna Qultura Młodych), w którym przez kilkanaście miesięcy brała udział. Dziękujemy za ich wielki wkład pracy, świetny program artystyczny, wspaniałe potrawy, projektowe działania z pasją i zaangażowaniem oraz za czas, który poświęcili naszym seniorom. 
 
Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólnie spedzony czas i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć.
 
IMG 9543IMG 9558IMG 9700
IMG 9739IMG 9771IMG 9793

Więcej zdjęć na naszym facebook'u

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates