10-lecie Koła Gospodyń Wiejskich w Stowięcinie

10 lat KGW Stowiecino 44

W poprzedni weekend świętowaliśmy 45 lat Zespołu Ludowego Klęcinianki, a w ten piątek, 16 listopada, przyszedł czas by uczcić inną okrągłą rocznicę. Do wspólnego świętowania i śpiewania zaprosiły tym razem Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Stowięcinie, które celebrowały dziesięciolecie istnienia koła.
 
Na wstępie obejrzeliśmy filmik na którym w dowcipny sposób przedstawiono koło i jego działania. Nie zabrakło życzeń i prezentów przekazanych zarówno przez władze gminy, jak i zaprzyjaźnione zespoły z Damnicy i Klęcina, koło gospodyń z Dargolezy oraz innych zaproszonych gości. Wszystkie trzy zespoły: z Klęcina, Damnicy i oczywiście Panie ze Stowięcina zaśpiewały swoje najlepsze utwory a następnie zaprosiły gości do wspólnej zabawy.
 
Pieczony dzik i urodzinowy tort dobrze dopełniły menu tego wieczoru, a gromkie sto lat śpiewano raz po raz życząc Paniom z Koła Gospodyń co najmniej stu lat aktywnej działalności i dalszych sukcesów. Do życzeń również się dołączamy!
 
10 lat KGW Stowiecino 410 lat KGW Stowiecino 810 lat KGW Stowiecino 2110 lat KGW Stowiecino 3310 lat KGW Stowiecino 3110 lat KGW Stowiecino 47

Więcej zdjęć na naszym facebook'u

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates