Zdobądź środki na realizację pomysłu - Nasza Wspólna Wiocha!

Nasza Wspolna Wiocha 2018We wrześniu 2016 roku uruchomiliśmy wyjątkowy projekt dla grup chcących zrealizować ciekawy pomysł w swoich miejscowościach. Program "Robimy Wiochę! Sołectwo na medal" (przeczytaj o projekcie) pozwolił mieszkańcom zrealizować bardzo ciekawe pomysły w 8 miejscowościach gminy Główczyce (mieszkańcy działali w Cecenowie, Rumsku, Wykosowie, Izbicy, Stowięcinie, Siodłoniu, Szczypkowicach i Wielkiej Wsi. Obecnie wiele z rozpoczętych w projekcie działań jest kontynuowanych przez mieszkańców w ramach funduszu sołeckiego uchwalonego po raz pierwszy na 2018 roku.
Już po zakończeniu naszego projektu pojawiły się pytania o kontynuację finansowania inicjatyw, dlatego postanowiliśmy przygotować nowy projekt który umożliwi zrealizowanie kolejnych pomysłów .
Chcecie zrobić coś ciekawego? Zorganizować rozgrywki piłki plażowej na placu przed stodołą, a może przegląd lokalnych talentów albo spacery z kijkami nordic walking? Każdy pomysł jest dobry! TERAZ MACIE SZANSĘ GO ZREALIZOWAĆ! Jak?
Wystarczy przyjść na spotkanie organizacyjne do Biblioteki Gminnej w Główczycach w dniu 14 maja 2018 (poniedziałek), o godz. 18:00, żeby dowiedzieć się jak skorzystać z oferty nowego projektu „Nasza Wspólna Wiocha”! Zależy nam by realizowane projekty podejmowały działania na poziomie co najmniej kilku sołectw lub były skierowane do konkretnych grup (młodzież, seniorzy, itd.) na terenie gminy Główczyce. W ramach projektu 3 grupy z najciekawszymi pomysłami otrzymają dofinansowanie na realizację swoich działań w wysokości do 4000 zł!
Jeśli chcesz, żeby dookoła działo się coś więcej, masz pomysł na działanie albo po prostu chęć do pracy dla wspólnego dobra – to zaproszenie jest dla Ciebie ! Zapraszamy Wszystkich Mieszkańców, zarówno osoby już działające w różnych organizacjach, Gospodarzy Sołectw, Koła Gospodyń Wiejskich, OSP, jak i tych, którzy dopiero mają ochotę coś zrobić.
P.S. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, a dany termin Tobie nie odpowiada, prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 508 210 032, postaramy się coś z tym zrobić.
REGULAMIN KONKURSU

WNIOSEK O DOFINANSOWANIE

Wirtualne muzeum-m

BIP


MS2018

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates