Ivan Komarenko po raz trzeci w naszej gminie!

IMG 9327

Przedświąteczna gorączka panuje w domach i na ulicach. Jak przetrwać ten okres przygotowań do świąt? Całe szczęście, są jeszcze kolędy - jedyny gatunek muzyczny, który podczas świątecznych przygotowań potrafi uspokoić i wnieść odrobinę ciepła w ten zimowy okres. A do tego kiedy kolędy śpiewa Ivan Komarenko - nie sposób, po prostu nie zatrzymać się w biegu przedświątecznej gorączki.

W niedzielny wieczór 17 grudnia 2017r., w świątecznie przystrojonej sali Wiejskiego Domu Kultury w Pobłociu razem z Ivanem Komarenko zaśpiewali kolędy mieszkańcy naszej gminy. Był to bardzo wyjątkowy wieczór, ponieważ był to koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczmy na paczki świąteczne dla dzieci z Republiki Południowej Afryki. Na samym początku mieliśmy możliwość zobaczenia premiery nowego teledysku do piosenki pt. ?That's what Papa said? . 
Odbyła się również licytacja na którą gwiazda przeznaczyła plakaty z autografem. 
Każdy kto chciał wesprzeć naszą akcje, miał możliwość dorzucenia grosza do puszki. Zebrane pieniądze zostały przekazane w ręce Ivana by mógł wraz ze swoim zespołem zakupić i wysłać paczki dla dzieci.

Ivan Komarenko z akompaniującym mu na gitarze Tomkiem oraz piękną tancerka Anną, urzekli zebranych widzów swoją autentycznością i energią na scenie. Podczas występu artyści porwali zebranych, którzy pozwalając porwać się magii świąt i muzyki razem zaśpiewali wspólnie z występującymi na scenie.

Po występie nastąpiła mniej oficjalna część wieczoru. Na prośbę Ivana najmłodsi uczestnicy koncertu wzięli udział w filmiku z życzeniami dla dzieci z Afryki niosąc przesłanie wigilijnej radości! . Po całym koncercie można było zakupić płytę z muzyką Ivana oraz zrobić zdjęcia, porozmawiać z wykonawcą oraz poprosić o autograf.

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej!

 

IMG 9186IMG 9208IMG 9210

IMG 9219IMG 9225IMG 9248

IMG 9286IMG 9289IMG 9303

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć na naszym facebook'u.

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates