Warsztaty Decoupage, technika SOSPESO

Decoupage Sospeso 17

 W sobotę na sali kawiarnianej GOK odbyły się warzsztaty metody sospeso, odmiany techniki decoupage, pozwalającej na tworzenie trójwymiarowych dekoraji przedmiotów użytkowych i ozdobnych. Zajęcia były początkiem cyklu warsztatów plastycznych, które odbywać się będą 2 lub 3 soboty w każdym miesiącu. Zajęcia kierujemy do osób pełnoletnich i młodzieży - zarówno pań, jak i panów.

Pierwsze zajęcia już za nami. Uczestniczki pod okiem Małgorzaty Mikulak wykonały przepiękne wazony na kwiaty, które każdemu pomieszczeniu nadzadzą blasku i charakteru. Dziękujemy paniom za uczestnictwo w zajęciach o tak wczesnej, sobotniej porze. Już za tydzień następne zajęcia - tym razem będziemy wykonywać anioły z papieru, które w przedświątecznym okresie mogą rozjaśnić nasz dom albo stać się prezentem dla kogoś bliskiego. Tym razem na zajęcia zapraszamy do GOK-u o godzinie 15:00, w sobotę 19 listopada. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z poprzednich warsztatów!

Decoupage Sospeso 1 Decoupage Sospeso 2 Decoupage Sospeso 3 Decoupage Sospeso 4 Decoupage Sospeso 5 Decoupage Sospeso 6 Decoupage Sospeso 7 Decoupage Sospeso 8 Decoupage Sospeso 9 Decoupage Sospeso 10 Decoupage Sospeso 11 Decoupage Sospeso 12 Decoupage Sospeso 13 Decoupage Sospeso 14 Decoupage Sospeso 15 Decoupage Sospeso 18

  

decoupagepoprawionecośtam

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates