Zapraszamy na wyjątkowy koncert Walentynkowy!

Koncert Walentynkowe Ostatki

Już w najbliższy wtorek, 13 lutegoo godzinie 18:00 nasali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach odbędzie się koncert "Walentynkowe Ostatki". W repertuarze nie tylko dla zakochanych wystąpią Paweł Orlikowski oraz Rafał Przybyło.

To będzie wieczór pełen pięknych melodii. Usłyszycie znane i lubiane utwory o miłości... i nie tylko. Zarezerwujcie sobie czas i bądźcie z nami!

Paweł Orlikowski
Wokalista i instrumentalista, zwycięzca programu "Szansa na Sukces - Opole 2022", finalista Kaszubskiego Idola 2010, uczestnik programu telewizji TVN "X FACTOR", laureat wielu konkursów muzycznych, założyciel zespołów: Żąkile, Trimens i Orlikowski Band. Jego utwory można usłyszeć w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, nagradzany za promocję regionalną przez wojewodę i starostów.

Rafał Przybyło
Muzyk instrumentalista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od wielu lat związany z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach, gdzie szkoli wokalistów i instrumentalistów – zarówno młodszych, jak i starszych. Z powodzeniem kieruje zespołem KGW Stowięcino, z którym wydał w tym roku debiutancki album. Oprócz tego zajmuje się profesjonalną obsługą imprez i wydarzeń muzycznych - jako Dj, wodzirej i animator zabaw z elementami muzyki na żywo.