32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP 2024 1Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Cieszymy się, że 28 stycznia w GOK-u mogliśmy gościć gminny sztab koordynowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany był zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych, a tegoroczne hasło brzmiało: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Bardzo dziękujemy za aktywność wszystkim, którzy włączyli się w tę szlachetną inicjatywę. Wasza pomoc to nie tylko wsparcie finansowe, ale także dowód wielkiej solidarności.

Podsumowując tegoroczny finał WOŚP, pragniemy serdecznie podziękować Mieszkańcom i Mieszkankom Gminy Główczyce za hojność podczas zbiórki i licytacji. Podziękowania za pomoc i zaangażowanie kierujemy również do:
Klubu Kobiet Kreatywnych
Ochotniczej Straży Pożarnej Główczyce
OSP w Izbicy
LUKS Żelki Żelkowo
Środowiskowego Domu Samopomocy w Szczypkowicach
ZSP Główczyce
SP w Pobłociu
SP w Stowięcinie
ZSP w Żelkowie

Wielkie brawa dla Zespołu Szkolono-Przedszkolnego w Główczycach za organizację tego pięknego wydarzenia, a także dla Wolontariuszy i Wolontariuszek, którzy dzielnie prowadzili zbiórkę pieniędzy.

Dziękujemy za wspólne granie i do zobaczenia za rok!

WOŚP 2024 2WOŚP 2024 3WOŚP 2024 4WOŚP 2024 5WOŚP 2024 6WOŚP 2024 7

Więcej zdjęć na naszym Facebooku!