Szczypkowice - Dzień Babci i Dziadka

2Z okazji święta Babci i Dziadka 24 dnia stycznia w naszej świetlicy, nasi drodzy solenizanci mogli świętować swój dzień. Czekał na nich przygotowany słodki poczęstunek oraz symboliczne upominki wykonane przez wnuczków. Uroczystość rozpoczęło powitanie wszystkich gości przez opiekuna świetlicy panią Ewę Gołkiewicz, następnie "nasi mali artyści", przedstawili występ artystyczny, przygotowany specjalnie z myślą o naszych solenizantach, pokazując im, jak ważna rolę w ich żuciu pełnią dziadkowie.
Najbardziej wyczekiwanym momentem występów artystycznych był występ świetlicowego Kabaretu "MaKaBa", który przedstawił dwa premierowe skecze - "Poczta" oraz "Facebook dla Dziadka", jak co roku rozbawiając przybyłych gości i wprawiając ich w wyśmienity humor.

 


Na koniec wszystkie dzieci zaśpiewały wszystkim dziadkom głośne sto lat, podczas tego przy zgaszonym świetle, wnuczkowie wnieśli na sale tort z fajerwerkami, wprowadzając uroczystą atmosferę, po czym solenizanci symboliczną lampką szampana wznieśli toast za swoje zdrowie. W dalszej części Dziadkowie oraz Babcie bawili się w wspólnie z dziećmi, uczestnicząc w przygotowanych przez nie konkursach. Takich jak taniec z balonem, kaczuchy czy bawiąc się w teleturnieju "Jaka to melodia" gdzie Dziadkowie rywalizowali z Babciami.

 

1

3

4

 

 

 

 

 

 

 

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates