XIV Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Główczyce

XIV Liga Halowa

 ZESPOŁY:

ALMIR TEAM

BIZON WOLINIA 

BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE

  almir team     bizon wolinia     błękitni główczyce ok  

1. Krystian Klawikowski
2. Damian Kopciński
3. Marcin Strzębała
4. Bartosz Jączyński
5. Mariusz Małek 
6. Piotr Gajek
7. Michał Podgórny
8. Kamil Iwanicki
9. Gabriel Słodziński
10. Bartosz Kozłowski
11. Piotr Michalak

1. Rafał Klamczkowski
2. Sylwester Wieczorek
3. Maciek Formela
4. Patryk Roder
5. Radek Roder
6. Łukasz Stolarski
7. Tomasz Graj
8. Sławomir Hendzel
9.Adrian Mielewczyk
10. Tomasz Klamerus
11. Władysław Klamerus
12. Marcin Podedworny

1. Paweł Mydło
2. Dawid Maron
3. Przemysław Romowski
4. Piotr Makowiecki
5. Arkadiusz Chustak
6. Adrian Łyszyk
7. Marek Sibiński
8. Maciej Żłobiński
9. Robert Ludko
10. Łukasz Kochanowski
11. Artur Piekarz
12. Adrian Szamal

 

DACHEL SOKÓŁ SZCZYPKOWICE

 

FORCARS CZĘŚCI SAMOCHODOWE

 

KASZUBIA RZUSZCZE

 dachel sokół szczypkowice forcars części samochodowe kaszubia rzuszcze

1. Łukasz Potyński
2. Błażej Potyński
3. Mateusz Stenka
4. Gracjan Pawełkiewicz
5. Mateusz Grota
6. Rafał Zieliński
7. Patryk Zieliński
8. Igor Wejer
9. Tomasz Król
10. Adrian Sirocki
11. Mateusz Mydło
12. Paweł Okrój

1. Marcin Staszczuk
2. Adrian Staszczuk
3. Marcin Górski
4. Henryk Patyk
5. Tomek Żółć
6. Oskar Zieliński
7. Michał Syrnyk
8. Marek Barański
9. Mateusz Kacprzak 
10. Łukasz Wieś 
11. Konrad Dudkowski 

1. Dominik Stencel 
2. Karol Wolski
3. Sebastian Wiśniewski
4. Mateusz Mayer
5. Dawid Górski
6. Radosław Powideł
7. Wojciech Mielewczyk
8. Kamil Setny
9. DariuszStencel
10. Olek Sydlatk
11. Paweł Domański
12. Michał Juśkiewicz

  

KS DAMNICA

 

OLDBOYS ADAMSKI TEAM 

 

SÓJCZE WZGÓRZE 

ks damnica oldboys adamski team sójcze wzgórze

1. Krzysztof Neubauer
2. Radosław Baran
3. Michał Solański 
4. Marcin Jurczuk 
5. Paweł Baczyk 
6. Dominik Zagóroski 
7. Maciej Czarnowski 
8. MarcelStanischewski 
9. Paweł Wauch
10. Krzysztof Solański 
11. Mateusz Barszcz 

1.Adam Garbowski
2.Jacek Adamski
3.Cezary Malimowski
4.Sebastian Szynkielewski
5.Maciej Ciarła
6.Krzysztof Kozłowski
7.Marcin Wiśniewski
8.Krzysztof Wiśniewski
9.Tomasz Sadowski
10.Marcin Felczak
11.Michał Giersz
12.Jacek Gregorek

1. Miłosz Pawelczyk
2. Rafał Lyszyk
3. Stegienta Damian
4. Maciej Zajkowski
5. Damian Krajewski
6. Jakub Grudniewski
7. Mateusz Loper
8. Dominik Wielgus
9. Jerzy Mazepus
10. Rafał Wilga
11. Damian Arcisz

 

TDNS BALLANTINES TEAM

 

 

TDNS Ballantines Team    
1. Tomasz Iwanicki
2. Adam Sibiński
3. Kamil Petrykowski
4. Damian Grzeszkowiak
5. Michał Suder
6. Fabian Szczepaniak
7. Konrad Zawadzki
8. Paweł Fabich
9. Marcin Pacholski
10. Michał Zacharski
11. Wojciech Wójcik
12. Dawid Wdowczyk




 

 

 

MIEJSCE  

NAZWA ZESPOŁU

MECZE 

PUNKTY 

BRAMKI 

I ALMIR TEAM 5 13 34:19
II KS DAMNICA 5 12 35:16
III OLDBOYS ADAMSKI TEAM 5 12 29:14
IV BŁĘKITNI GŁÓWCZYCE 5 10 48:18
V BIZON WOLINIA 5 6 28:21

VI

KASZUBIA RZUSZCZE

5

6

24:31
VII FORCARS CZĘŚCI SAMOCHODOWE 5 5 24:22
VIII TDNS BALLANTINES TEAM 5 5 25:32

IX

DACHEL SOKÓŁ SZCZYPKOWICE

5

3

17:26

X

SÓJCZE WZGÓRZE

5

0

11:74

 

NAJLEPSI STRZELCY TURNIEJU - LISTA 

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

I kolejka 8.12.2018r.

Błękitni Główczyce - TDNS Ballantines Team 5:2
Dachel Sokól Szczypkowice - Almir Team 3:9
Forcars Części Samochodowe - Kaszubia Rzuszcze 2:4
Oldboys Adamski Team - KS Damnica 5:3
Bizony Wolinia - Sójcze Wzgórze 11:0

Relacja zdjęciowa z pierwszej kolejki

 

II Kolejka 22.12.2018r.

Bizon Wolinia - TDNS Ballantines Team 7:9
Błękitni Główczyce - Almir Słupsk 3:7
Oldboys Adamski Team - Kaszubia Rzuszcze 9:2
Dachel Sokół Szczypkowice - Forcars Części Samochodowe 3:8
KS Damnica - Sójcze Wzgórze 13:2

Relacja zdjęciowa z drugiej kolejki

 

III kolejka 29.12.2018r.

TDNS Ballantines Team - Almir Słupsk 7:7
Bizon Wolinia - KS Damnica 3:5
Błękitni Główczyce - Forcars Części Samochodowe 2:2
Oldboys Adamski Team - Dachel Sokół Szczypkowice 5:2
Kaszubia Rzuszcze - Sójcze Wzgórze 11:4

Relacja zdjęciowa z trzeciej kolejki

 

IV kolejka 5.01.2019r.

TDNS Ballantines Team - Forcars Części Samochodowe 6:6
Błękitni Główczyce - Oldboys Adamski Team 6:3
KS Damnica - Kaszubia Rzuszcze 11:4
Bizon Wolinia - Almir Słupsk 0:4
Dachel Sokół Szczypkowice - Sójcze Wzgórze 7:1

Relacja zdjęciowa z czwartej kolejki

 

V kolejka 19.01.2019r. (zmiana terminu, 12.01 na hali organizowany jest WOŚP)

Bizon Wolinia - Kaszubia Rzuszcze 5:3
Almir Słupsk - Forcars Części Samochodowe 7:6
KS Damnica - Dachel Sokół Szczypkowice 3:2
TDNS Ballantines Team - Oldboys Adamski Team 1:7
Błękitni Główczyce - Sójcze Wzgórze 32:4

Relacja zdjęciowa z piątek kolejki

 

VI kolejka 26.01.2019r.

KS Damnica - Błękitni Główczyce 16:00
Kaszubia Rzuszcze - Dachel Sokół Szczypkowice 16:45
Bizon Wolinia - Forcars Części Samochodowe 17:30
Almir Słupsk - Oldboys Adamski Team 18:15
TDNS Ballantines Team - Sójcze Wzgórze 19:00

VII kolejka 02.02.2019r.

Forcars Części Samochodowe - Oldboys Adamski Team 16:00
Bizon Wolinia - Dachel Sokół Szczypkowice 16:45
Kaszubia Rzuszcze - Błękitni Główczyce 17:30
KS Damnica - TDNS Ballantines Team 18:15
Almir Team - Sójcze Wzgórze 19:00

VIII kolejka 09.02.2019r.

Błękitni Główczyce - Dachel Sokół Szczypkowice 16:00
Bizon Wolinia - Oldboys Adamski Team 16:45
Kaszubia Rzuszcze - TDNS Ballantines Team 17:30
Almir Team - KS Damnica 18:15
Forcars Części Samochodowe - Sójcze Wzgórze 19:00

IX kolejka 16.02.2019r.

Forcars Części Samochodowe - KS Damnica 16:00
Dachel Sokół Szczypkowice - TDNS Ballantines Team 16:45
Kaszubia Rzuszcze - Almir Team 17:30
Bizon Wolinia - Błękitni Główczyce 18:15
Oldboys Adamski Team - Sójcze Wzgórze 19:00

Wirtualne muzeum-m

BIP


MS2018

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates