Oferta zajęć 2021/2022

242420261 392497072454152 6693157573096587697 n

Zapisy do grup przyjmujemy w GOK Główczyce (pn.-pt. 8:00-16:00), mailowo (gokglowczyce@gmail.com), telefonicznie (tel. 59 8 11 61 27) oraz poprzez portal Facebook.

 
 

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów na zajęcia do GOK-u.

Zapisy do grup przyjmujemy w GOK Główczyce (pn.-pt. 8:00-16:00), mailowo (gokglowczyce@gmail.com), telefonicznie (tel. 59 8 11 61 27) oraz poprzez portal Facebook.

Wesoły Zakątek Artysty (prowadząca Ewa Dąbrowska) - zajęcia plastyczne, artystyczne, kulinarne oraz gry i zabawy dla dzieci w wieku 6 - 8 lat.

Pracownia Kreatywna (prowadząca Ewa Dąbrowska) - dla dzieci wieku 8 lat i starszych, które chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne oraz artystyczne, a przy okazji miło i kreatywnie spędzić czas.

Klub Kobiet Kreatywnych  (prowadząca Ewa Dąbrowska) - zajęcia dla kobiet lubiących różnego rodzaju prace manualne (haftowanie, szydełkowanie, filcowanie i wszelkie robótki ręczne). Gwarantujemy miłą atmosferę, dobrą kawę i możliwość artystycznego rozwoju w kreatywnym towarzystwie.

Nordic Walking (prowadząca Ewa Dąbrowska) - Spacer z kijkami to aktywność fizyczna przeznaczona dla osób w różnym wieku. Nordic walking to sport mobilizujący wiele mięśni, ale odciążający przy tym stawy i kręgosłup. Osoby starsze mogą wesprzeć się na kijkach, ale dla dzieci może to być nie lada atrakcja.

Zajęcia komputerowe dla seniorów  (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - W miłej atmosferze nauczysz się obsługi komputera, dowiesz się jak wykorzystywać internet w życiu codziennym, poznasz przydatne programy komputerowe. Program zajęć będzie dostosowany do wymogów i preferencji grupy.

Zajęcia teatralne  (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - dla dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Grupa teatralna ma na celu nie tylko zarazić dzieci miłością do teatru, ale także pokazać im czym jest teatr poprzez przygotowywanie spektakli, które będą prezentowane szerszej publiczności podczas wydarzeń organizowanych przez GOK. W czasie warsztatów poznamy teatr pacynkowy, cieni, kamishibai, pantomimę. Będziemy tworzyć scenariusze, kukiełki, dekoracje.

Zajęcia biblioteczne  (prowadząca Agnieszka Miklis-Kulpa) - rozmowy o książkach i nie tylko. Spotkania w każdy czwartek w czytelni Biblioteki Publicznej Gminy Główczyce. Zajęcia dla czerech grup wiekowych: 3 - 6 lat, 7-12 lat, 13 - 18 lat oraz dorośli.

Pracownia Rysunku i Malarstwa  (prowadząca Dorota Chmiel) - zajęcia dla artystek i artystów, początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Grupa młodsza – dzieci w wieku 7-11 lat, grupa starsza – młodzież od 12 roku życia i dorośli. Poprzez ćwiczenia pozwalające poznać różne techniki plastyczne, zapoznasz się z zagadnieniami takimi jak kompozycja, perspektywa, walor, kadr.

Linoryt (prowadząca Dorota Chmiel) –  zajęcia dla młodzieży od 13 roku życia i dorosłych. Technika graficzna należąca do druku wypukłego. Polega na wyżłobieniu w linoleum przy pomocy dłut wzoru, który odbija się później na papierze lub tkaninie.

Akademia Malucha  (prowadząca Justyna Klawikowska) – zajęcia dla dzieci w wieku 2 - 5 lat wraz z opiekunami w każdy wtorek o godzinie 13:30 w GOKu. Akademia to różnorodne zajęcia dostosowane do wieku najmłodszych, wspomagające rozwój maluszków m.in. zajęcia plastyczne, sensoryczne, ruchowe, muzyczne.

Zajęcia wokalne  (prowadzący Rafał Przybyło) - zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności wokalne i występować na scenie GOK-u.

Aerobik (prowadząca Sławka Seweryńska) - zajęcia dla osób, które chcą doskonale się bawić, a przy okazji spalić trochę kalorii. Dzięki muzyce oraz z wykorzystaniu sprzętów fitness (piłki, ciężarki, stepy, skakanki) na pewno nikt nie będzie się nudził. Koszt zajęć: 50zł/mc

Karate  (prowadzący Przemysław Juchniewicz) - dla dzieci i młodzieży zainteresowanej sportem i sztukami walki. Zajęcia będą się odbywały 2 razy w tygodniu. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 80zł/mc

Język angielski (prowadzący Aleksandra Gliwa) - zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Poziomy dostosowane do wiedzy i umiejętności uczestniczek oraz uczestników. Grupy: klasy I-III, IV-VII, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, dorośli. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 20zł/mc

Zajęcia taneczne  (prowadzący Julia Świątek) - dla dzieci lubiących ruch i pragnących rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Więcej szczegółów już wkrótce! Koszt zajęć: 20zł/mc

Zajęcia sportowe  (prowadzący Paweł Łuczka) - Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia sportowe prowadzone na hali w Główczycach, wystarczy przyjść na zajęcia i zacząć ćwiczyć z nami!

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates