Wiosenny turniej piłki nożnej

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 4Z pierwszym marcowym weekendem rozpoczęliśmy krótki, 3-dniowy turniej halowej piłki nożnej. 3 i 4 marca odbyły się rozgrywki grupowe do których stawiło się 6 drużyn składających się zarówno z zawodników zrzeszonych jak i pasjonatów nie grających w klubach sportowych. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach po 3 zespoły w każdej, a do finałowych rozgrywek awansowały po dwa zespoły z grupy.

Wysoki poziom rozgrywek widoczny był już pierwszego dnia, gdzie o wyniku meczu a co za tym idzie miejscem w tabeli decydowały pojedyncze bramki, strzelane w ostatnich sekundach spotkań. O zwycięstwie, a co za tym idzie o kwalifikacji do dalszych rozgrywek decydowało często trochę szczęścia i wytrwała walka do końca.

Szczęścia tego dnia zabrakło piłkarzom Poloneza z Bobrownik, którzy minimalnie przegrali pierwszy mecz i zremisowali drugi co zaprzepaściło ich szanse na start w finałowych rozgrywkach. Należy przy tym podkreślić wysoką formę zawodników z Rumska którzy remisując i wygrywając swoje spotkania pokazali formę zupełnie odmienną od tej z zimowych rozgrywek, kiedy to zdobyli niewiele punktów.


Wiosenny Turniej Pilki Noznej 2Również drugiego dnia licznie zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na brak atrakcji. Najciekawszym spotkaniem był mecz KATRINY, który to zespół podejmował w pierwszym meczu PAJĄKI ZGOJEWO. Zespoły te ostro rywalizowały o pierwsze miejsce w naszym zimowym turnieju i w tamtych rozgrywkach wygrana przypadła zespołowi Katriny (również w meczach bezpośrednich była ona lepsza remisując pierwszy z nich 2:2 i wygrywając drugi 5:3). W ostatni weekend to jednak gracze Pająków cieszyli się ze zwycięstwa pokonując przeciwników 4:3. W pozostałych rozgrywkach tej grupy zespół PECYKI po wysokiej porażce 4:11 z Katriną uległ również zespołowi Pająków 6:8 i pożegnał się z dalszymi rozgrywkami. W finałowych rozgrywkach spotkamy zatem zespoły Katriny, Pająków Zgojewo, RTS oraz Dream Team Rumsko.
Wyniki rozgrywek grupowych kształtują się następująco:

GRUPA A
POLONEZ BOBROWNIKI - RTS 4:5
DREAM TEAM RUMSKO - POLONEZ BOBROWNIKI 4:4
RTS - DREAM TEAM RUMSKO 5:4


 

MIEJSCE  

ZESPÓŁ

PUNKTY    

BRAMKI    

I DREAM TEAM RUMSKO 4 9:8
II RTS 3 9:9
III POLONEZ BOBROWNIKI 1 8:9

 


 


GRUPA B
PAJĄKI ZGOJEWO - KATRINA 4:3
KATRINA - PECYKI 11:4
PECYKI - PAJĄKI ZGOJEWO 6:8

MIEJSCE  

ZESPÓŁ

PUNKTY   

BRAMKI   

I PAJĄKI ZGOJEWO 6 12:9
II KATRINA 3 14:8
III PECYKI 0 10:19

 
 

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 3

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 5

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 5

 

 

 

 

 

 

 

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 8

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 9

Wiosenny Turniej Pilki Noznej 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Tekst i zdjęcia: Paweł Żmuda

Wirtualne muzeum-m

BIP


bannery maczuga 2023 02

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates