Ferie, ferie i... po feriach!

Gry planszoweTegoroczne ferie dobiegły końca. Aby czas wolny od zajęć dzieci i młodzież mogły spędzić w przyjaznej atmosferze, w gronie rówieśników, Gminny Ośrodek Kultury przygotował różnego rodzaju zajęcia. Pomimo dokuczliwych mrozów oraz prawdziwie zimowej pogody dzieci chętnie uczestniczyły w zaplanowanych atrakcjach.

Podczas tegorocznych ferii dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach plastycznych, komputerowych, układały puzzle, grały w gry planszowe, w ramach maratonu filmowego oglądały też bajki. Nauczyły się sztuki origami oraz rzeźbienia w masie solnej. Zajęcia kulinarne przyniosły im wiele radości a przygotowane rogaliki smakowały wszystkim uczestnikom.

 

 


masa solnaNa hali sportowej odbył się szereg turniejów organizowanych wspólnie z nauczycielami szkół gminnych oraz sportowacami Klubu Sportowego "Błękitni Główczyce". Były to turnieje m.in. halowej piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa stołowego, koszykarskich ?3?, a także turniej sprawnościowy dla dzieci. Przeczytaj relację z ferii na sportowo...

Podsumowaniem ferii był Maskowy Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży na którym przy dobrej muzyce, poczęstunku i konkursach bawili się wszyscy przybyli. Do tańca i zabaw zapraszali Wolontariusze wraz z Panią Urszulą Żłobińską. Przeczytaj relację z Balu Maskowego...

Ferie zimowe przyniosły wiele radości zarówno najmłodszym uczestnikom jak i młodzieży. Każdy znalazł tu coś dla siebie ? świadczy o tym frekwencja na wszystkich zajęciach. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za spędzenie z nami ferii , a Klubowi Wolontariusza ?Amicus? za pomoc i zaangażowanie przy ich organizacji.

 

kartki walentynkowe

masa solna 2

Origami

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tekst: Małgorzata Mielewczyk, zdjęcia: Paweł Żmuda

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates