BREAK DANCE CONTEST 2vs2

break dance contest 2vs2 gwczyce 34Dnia 16 czerwca 2012 r na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Główczycach odbyły się zawody "Breakdance contest 2 vs 2". Głównym organizatorem było Haribo Crew przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach. Na spotkaniu pojawiło się ponad 120 osób, zawodników, a także obserwatorów i fanów tej coraz popularniejszej w naszym powiecie dyscypliny.

Impreza miała na celu taneczną integrację szkółek breakdance z całej północnej Polski, do Główczyc przyjechały najbardziej uznane ekipy i najlepsi zawodnicy z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

 

 Zawody sędziowali uznani tancerze: Bboy 5.0 z Nakła nad Notecią, Bboy Kiki z Bydgoszczy i Bboy Slam z Pruszcza Gdańskiego. W atmosferę prawdziwego funky uczestników przeniósł Dj Horba z Gdańska. Startowało ponad 70 tancerzy, którzy przyjechali z Trójmiasta, Bydgoszczy, Lęborka, Redy, Rumii, Pruszcza Gdańskiego oraz ze Słupska i Gminy Słupsk.

Zwyciężyła ekipa Young Flava z Pruszcza Gdańskiego w składzie Bboy Mendi i Bboy Tomskee, którzy pokonali reprezentantów Słupska - Bboy Mucha i Bboy Korea. Za całokształt i wyjątkową prezentację podczas zawodów została przydzielona specjalna nagroda, która trafiła do Bboy Alien, reprezentanta grupy breakdance z Główczyc. Zawody odbyły się w atmosferze przyjaźni i integracji poprzez wspólny trening i zabawę.

Dziękujemy firmie ULENBERG SP. Z O.O. oraz firmie OKTAN Brzeski, Grzenkowicz SP. J. za wsparcie organizacji tego wydarzenia.

 

 

break dance contest 2vs2 gwczyce 1

break dance contest 2vs2 gwczyce 11

break dance contest 2vs2 gwczyce 13

 

 

 

 

 

 

 

break dance contest 2vs2 gwczyce 15

break dance contest 2vs2 gwczyce 29

break dance contest 2vs2 gwczyce 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Tekst: Paweł Kamiński

 

Breka dance contest-600x942

 

 

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates