Dzień Dziecka z GOK-iem

dzien dziecka 6Dnia 2 czerwca 2012 roku odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Mimo niesprzyjającej pogody (silny wiatr, możliwość opadów) na zabawie pojawiło się ponad 80-cioro dzieci, często w towarzystwie rodziców lub dziadków. Główna część zabaw została zorganizowana na Hali Sportowej w Główczycach, tak by dzieci w cieple mogły korzystać z atrakcji jakie zostały dla nich przygotowane.

Nie zabrakło gier, zabaw, upominków, bezpłatnego poczęstunku (popcorn, kiełbaski z grilla, gofry), muzyki oraz wielu radosnych chwil. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia galerii zdjęć.

 

 

 

 

Już przed godziną 12 pojawili się pierwsi młodzi goście. Czekali na nich wolontariusze z Klubu Wolontariusza "AMICUS", którzy prowadzili gry i zabawy, malowali najmłodszym twarze oraz zaangażowali się w konkurs karaoke. W prowadzeniu konkurencji sportowych wspierał ich instruktor GOK-u, Damian Roszkowski, natomiast muzykę i nagłośnienie zapewnił nam instruktor z WDK-u, Henryk Stępień.

Dzien DzieckaPrzy posiłkach działali pozostali pracownicy GOK-u wraz z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich z Główczyc. Na młodzież czekały zimne napoje, ciasteczka owsiane własnego wypieku, gofry i kiełbaski. Dzięki wypożyczeniu maszyny do popcornu z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wicku mogliśmy również przygotować prażoną kukurydzę, którą dzieci nazwały "najlepszą kukurydzą jaką jadły".

Na koniec, zwyciężcy poszczególnych konkurencji otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy gier i zabaw odebrali słodki upominek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację święta dla najmłodszych jak i uczestnikom za wspaniałą zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tekst i zdjęcia: Paweł Żmuda

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates