Dzień Dziecka z Mapą w Ręku!

dzieńdziecka3Dzień Dziecka za nami! Zabawa w plenerze zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach, trwająca przez cały weekend, wypadła wspaniale! Dowodem na to były uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców. Całej imprezie przyświecał cel dobrej zabawy oraz wspólnego spędzenia czasu, sprawdzenie swoich sił i umiejętności pracy z mapą, rozpoznawania terenu oraz poszukiwania punktów. Na wszystkich uczestników, którzy zakończyli trasę czekały wspaniałe upominki i słodki poczęstunek. Pojawił się przedstawiciel władz gminy, Rafał Teterka, który poczęstował dzieci słodkościami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebytej trasy oraz z podsumowania! Niedługo kolejna wędrówka z GOK-iem!

Czytaj więcej...

26 maja Dzień Matki

 dzień matki 5

                                       dzień matki 1dzień matki 3

 

                                       dzień matki 2dzień matki 6

                                                                      dzień matki 4

 

 

 

Dzień Matki 2020

Dzień Matki 2020

Zapraszamy do Maseczkomatów!

20200511 095050Przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Główczycach oraz Biblioteką Publiczną pojawiły się MASECZKOMATY! Częstujcie się za darmo, ale nie bierzcie więcej niż potrzebujecie.

Z całego serca dziękujemy Paniom z gminy Główczyce za uszycie maseczek. Dziękujemy również prywatnym darczyńcom, którzy dostarczają materiały oraz wpłacają darowizny.

Noszenie maseczek jest obowiązkowe w przestrzeni publicznej, również na chodnikach, dlatego apelujemy do wszystkich mieszkańców o noszenie ich zgodnie z zasadami.
Dzielmy się dobrem i pamiętajmy o innych! :)

Czytaj więcej...

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

dzień bibliotekarza

Zarezerwuj Książkę

rezerwacje

instrukcja1

instrukcja2

Zapraszamy do Biblioteki!

biblioteka cov1

Sprzątanie rzeki Łeby 2020

sprzątanie rzeki łeby 2020 3

Niech się święci 3 Maja, czyli patriotyczne wychowanie w praktyce!
 
W tym roku nie na akademiach i pochodach, lecz czynem w ramach #wezworekdolasu postanowiliśmy uczcić święto, równocześnie podtrzymując tradycję majówkowego sprzątania rzeki Łeby. W zeszłych latach robiliśmy to dużą grupą, wspólnie ze strażakami z Izbicy i pracownikami SPN. W tym roku niestety w związku z wirusem musieliśmy podzielić działania.
Czytaj więcej...

Święto Flagi 2020

IMG 1316Przed nami majówka, a tym samym – Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3 maja.

Niestety w tym roku, w związku z panującą pandemią, musimy zrezygnować z tradycyjnych obchodów tych świąt. Postanowiliśmy jednak uczcić ten czas w inny sposób. Rozdaliśmy mieszkańcom Główczyc polskie flagi, które mogą ozdobić ich domy w ten ważny czas. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wywieszania flag przed domami lub wystawiania ich w oknach!

Czytaj więcej...

Gmina Główczyce Szyje Maseczki!

tytZ wielką radością informujemy, że w gminie Główczyce uszyliśmy już ponad 2500 maseczek! Duża część z nich została przekazana do Urzędu Gminy, OPS, GOKu, szkół z terenu naszej gminy, sklepów. Udało się też wesprzeć Straż, Policję, bank, pocztę oraz ośrodki zdrowia.

Wielkie brawa należą się osobom zaangażowanym w akcję: w szczególności krawcowym oraz wszystkim tym, którzy przekazali materiały i środki.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 56

Wirtualne muzeum-m

BIP


banner Maczuga 2019 small

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

GrajDolek

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates