Trzecia edycja Manifestu Dźwięku za nami!

Manifest Dzwieku 3 3730 stycznia 2016 muzyczny Manifest Dźwięku ponownie podbił Główczyce. Sobotni wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach pozostanie na długo w pamięci klubowiczów, którzy licznie odwiedzili ośrodek, by wziąć udział w trzeciej edycji popularnej imprezy mającej już wyrobioną dobrą markę w okolicy.

Ponad dwustu chętnych do tańca i zabawy przy rytmach muzyki elektronicznej nie tylko z samej gminy Główczyce, lecz także z powiatu i województwa.


Organizatorzy imprezy: Robert Łuszkiewicz (DJ YOGI) i Mateusz Lipski (DJ MATHEW), wspierani przez prowadzącego główczycki ośrodek Pawła Żmudę z pewnością stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo angażując do pomocy w przygotowanie całego przedsięwzięcia Agencję Muzyczną Słupsk osiągnęli doskonały efekt. Jakość dźwięku oraz gra świateł, były z pewnością mocną stroną sobotniej imprezy, którą docenili muzyczni entuzjaści.

Manifest Dzwieku 3 13Zabytkowa sala widowiskowa ośrodka kultury wybudowana w 1924 roku ponownie wypełniła się dźwiękami elektronicznej muzyki i liczną grupą fanów każdego z grających DJ-ów. Przyjechali oni z całego województwa: DJ Borek (Trójmiasto), AR'T (Słupsk), DJ Matteo (Słupsk), Dj Steed (Koszalin), SampleDee (Łeba) oraz DJ YOGI i DJ MATHEW z gminy Główczyce. Każdy z nich miał godzinę, by zaprezentować się licznie przybyłym gościom. Brawa jakie żegnały każdego z grających sety dowodzą, iż każdy znalazł coś dla siebie z obszernego przedziału muzycznego sięgającego od Deep House do EDM, wliczając w to oczywiście cudowne evergreen'y.

Pozostają nie tylko wspomnienia z imprezy, ale i oczekiwania na informacje o kolejnych odsłonach Manifestu Dzwięku. Jeszcze zapewne niejeden z pomysłów organizatorów pozytywnie zaskoczy klubowiczów i entuzjastów muzyki. Zapraszamy do śledzenia fanpage na facebooku. Do zobaczenia na kolejnej edycji!

 

Manifest Dzwieku 3 3Manifest Dzwieku 3 48Manifest Dzwieku 3 105

 

Manifest Dzwieku 3 79Manifest Dzwieku 3 86Manifest Dzwieku 3 65

 

Manifest Dzwieku 3 40Manifest Dzwieku 3 110Manifest Dzwieku 3 100

 

Zobacz pełną galerię zdjęć z trzeciej edycji Manifestu Dzwięku (111 zdjęć)

 

 

 

Manifest dzwięku3

 

 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates