Sobotni spektakl teatralny śmieszył do łez

BOEDnia 28 listopada, zaplanowny już nasz drugi wyjazd na spektakl teatralny - komedię Boeing, Boeing bawił publiczność do łez. W zorganizowanej wycieczce do Nowego Teatru w Słupsku udział wzięło 49 osób z terenu gminy Główczyce. 
 
Sztuka, wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień (17 500 w 55 krajach) i wyróżniona prestiżową Tony Awards (odpowiednikiem Oscara w świecie teatru), bawi nieustannie publiczność . Ci, którzy byli, roześmianie zapewniali, że nie zapomną tego wspaniałego widowiska.
 
 
 
 
Kilka słów o spektaklu...
 
?Boeing Boeing? to komedia sytuacyjna autorstwa francuskiego dramaturga Marca Camolettiego. 
Bohaterem sztuki jest Maks. Znalazł on rozwiązanie pozwalające korzystać z wszystkich zalet poligamii unikając jednocześnie jej wad. Jego kochanki-narzeczone są stewardessami pochodzącymi z trzech różnych krajów i pracującymi w trzech różnych liniach lotniczych. Najważniejsze to oponowanie rozkładów lotów. Ustalony porządek burzy? postęp. Nowy Boeing jest większy, ma większą moc, jest szybszy. I wydarzy się nieuniknione? zmiana rozkładu lotów. Popsuje to cały harmonogram życia Maksa i doprowadzi go do białej gorączki. Świadkami karkołomnych wyczynów Maksa będą służąca Nadia i marzący o spokojnym małżeństwie, przyjaciel z dzieciństwa, Paweł.
 
 
Kolejny, najbliższy wyjazd odbędzie się już 13 grudnia na musical "Love Story", który wciąż wyciska łzy. Nie trzeba jechać na Broadway, by móc oglądać świetne musicale z najwyższej półki. Są jeszcze wolne miejsca! Rezerwacja w biurze GOK!
 
Lovestory
 
?Love Story" to historia wielkiej miłości. On, student prawa Uniwersytetu Harward, wywodzi się z zamożnej rodziny. Ona - studentka muzyki, pianistka - córka piekarza. Kiedy Oliver przedstawia Jenny swoim rodzicom, ci sprzeciwiają się ich związkowi. Wtedy bohater ucieka z domu i rozpoczyna z Jenny samodzielne życie. Pomimo trudnych warunków finansowych bohaterowie są szczęśliwi. Wkrótce jednak pojawiają się problemy...
 
 

Tekst: Aneta Jankowska

 
 

Wirtualne muzeum-m

BIP


Maczuga 2024 Baner mały mała rozdzielczość

Rajd "Maczuga Stolema" zaliczany jest do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację!

logoPMnO

 

Amicus-big

mak plus2

MATv Glow male

NEWSLETTER

Otrzymuj informacje e-mail o najnowszych wydarzeniach w GOK-u
Free business joomla templates